Sprawdź dostępność

Logo Panorama Morska
×
 
2
Dorosłych
Bez dzieci
Dziecko
Dziecko
Dziecko
wybierz

Sprawdź dostępność

Wyczyść
Wybierz date przyjazdu
Blog
2023-11-16 14:35:00

Karnawal w polsce - świetna alternatywa dla balów sylwestrowych!

Sylwester już blisko, a Ty zastanawiasz się jak go spędzić? Huczna impreza, fajerwerki, lampka szampana ze znajomymi…możliwości jest wiele. Przeglądając oferty balu Sylwestrowego w wymarzonym hotelu nad morzem cena może skutecznie Cię zniechęcić i wtedy relaksujący wieczór pod kocem, oglądając ulubione filmy wydaje się najlepszą opcją.

My proponujemy jednak nie rezygnować ze świetnej zabawy i zamiast Sylwestra wybrać się na weekend nad morzem z balem karnawałowym! To idealna okazja, aby skorzystać z karnawału i poszaleć.
 

Karnawal w polsce - dlaczego warto go wybrać zamiast balu Sylwestrowego?

Zrezygnowanie z balu Sylwestrowego na rzecz imprezy w karnawale niesie za sobą wiele korzyści, o których mogłeś nawet nie wiedzieć! Oto kilka z nich:

  1. nie przepłacasz – Sylwester obchodzimy raz w roku, co za tym idzie ceny wynajmu chociażby pokoju, czy domku w górach znacznie rosną w tym okresie, nie wspominając już o dodatkowych kosztach imprezy czy bankiet. Często koszt samego balu Sylwestrowego wynosić może nawet 600zł za osobę - bardziej opłacalne jest więc pojechać na weekend karnawałowy do obiektu, który oferuje wyżywienie All Inclusive, nielimitowany Aquapark, moc atrakcji oraz zabawę karnawałową niemal w tej samej cenie!
  2. wiele korzyści w jednym – wybierając ofertę balu karnawałowego możesz znaleźć wiele atrakcyjnych ofert. Hotele prześcigają się w pomysłach, organizują na przykład weekendy karnawałowe, w których główną atrakcją jest właśnie bal. Dzięki temu w przystępnej cenie możemy hucznie się bawić korzystając przy tym ze wszystkich dodatkowych atrakcji oferowanych przez obiekt;
  3. poczuj inny klimat- karnawał to również czas tradycyjnych balów kostiumowych i maskowych. Imprezy tematyczne w stylu Blink-Blink, lat 90- tych, czy wielu innych aranżacji to już standard w okresie karnawału. Dodatkowe zabawy i konkursy podczas imprezy prowadzone przez wodzireja z pewności przeważą nad oklepaną zabawą Sylwestrową, a nasz odwieczny problem „Nie mam się w co ubrać!” sam się rozwiąże.

Karnawał w polsce – sam wybierz termin tej imprezy!

Sylwester to stała data w kalendarzu, która dyktuje nam konkretny dzień na zabawę i świętowanie. Nie daje nam to jednak możliwości wybrania innego terminu, w którym moglibyśmy zaplanować wyjście na tego typu imprezę. W wielu przypadkach zobowiązania zawodowe, czy też rodzinne nie pozwalają nam spędzać Sylwestra z najbliższymi, a kiedy zaraz po Nowym Roku musimy wrócić do pracy, szkoły i obowiązków wyjazd na kilka dni też nie wchodzi w grę. Decydując się na weekend z balem karnawałowy w hotelu nasz wachlarz na wybranie terminu jest dużo większy, gdyż karnawał w nadchodzącym roku będzie trwał aż 39 dni.


 

Karnawał w Polsce - dla każdego!

Bal karnawałowy to impreza dla każdego! Pokochały  ją zarówno dzieci jak i dorośli na całym świecie! Parady, piękne kostiumy i ta szampańska zabawa z pewnością udzieli się każdemu. Tak samo jak w przypadku balu Sylwestrowego podczas karnawału radośnie się bawimy w dobrym towarzystwie przy pysznym jedzeniu i świetnej muzyce. Jednak nie ogranicza nas ścisła data tej imprezy i sami możemy wybrać w który weekend chcemy przeżyć ten niezapomniany wieczór!