Sprawdź dostępność

Logo Panorama Morska
×
 
2
Dorosłych
Bez dzieci
Dziecko
Dziecko
Dziecko
wybierz

Sprawdź dostępność

Wyczyść
Wybierz date przyjazdu
Blog
2022-06-23 10:33:00

TIP’y na rezerwację wakacji w Panoramie Morskiej w NAJKORZYSTNIEJSZEJ CENIE!

Jesteś łowcą okazji? Dobrze trafiłeś! Dziś zdradzimy Ci kilka TIP’ów, które pozwolą Ci dokonać najkorzystniejszej cenowo rezerwacji w Panoramie Morskiej!
 

OD CZEGO ZALEZY CENA REZERWACJI?

Dlaczego sąsiedzi z domku obok zapłacili więcej niż my będąc w tym samym terminie na wakacjach? Czemu znajomi wybrali ten sam pakiet co my i ich oferta była korzystniejsza? To proste – cena za rezerwacje zależna jest bowiem od kilku czynników:

 

Jeśli zapamiętamy kilka najważniejszych zasad, możemy zarezerwować pobyt w naprawdę atrakcyjnej cenie!

 

 1. DATA DOKONANIA REZERWACJI

Nie bez znaczenia jest dzień, kiedy zdecydujemy się na rezerwację wakacji. Inną cenę usłyszymy w lipcu rok przed wakacjami, inną też natomiast np. w lutym. Najkorzystniejsze ceny pobytów obowiązują bowiem:

 • Podczas promocji First Minute
 • Przy okazjonalnych promocjach, konkursach itp.

Aby nie przegapić promocji, warto na bieżąco śledzić naszą stronę internetową, a także fanpage na Facebooku, Instagramie oraz Twitterze, gdzie na bieżąco informujemy o obowiązujących promocjach.

 

 1. TERMIN REZERWACJI

Cena rezerwacji różni się w zależności od tego, czy wybieramy przyjazd w ścisłym sezonie, w Długi Weekend, Ferie Zimowe czy w terminie, gdzie nie obowiązują żadne oferty specjalne. Wydawać by się mogło, że ścisły sezon to okres, gdzie obowiązują najwyższe ceny, jednak warto zapytać recepcję o cenę pobytu tydzień wcześniej lub tydzień później – cena może bowiem znacząco się różnić!

CIEKAWOSTKA: DŁUŻEJ znaczy TANIEJ!  Na pierwszy rzut oka wydaje się, że im krótszy pobyt, tym niższa cena. W przeliczeniu na dobę łatwo obliczyć jednak, że najkorzystniejsze cenowo są oferty 8-niowe oraz ich wielokrotności!

A jeśli już o krótkich pobytach mowa – jeśli planujesz przyjechać do nas na 3 noce, korzystniej wyjdzie wybranie terminu w środku tygodnia, niż w weekend. Weekendy są zawsze droższe!

 

PODSUMOWANIE: TIP’y na zarezerwowanie najtańszego terminu pobytu:

 

 1. WYBRANY PAKIET

Jeśli mamy tylko jedną, konkretną datę, kiedy możemy udać się na urlop, zawsze zapytajmy o warianty pakietów, które możemy wybrać. Pamiętajmy, że niezależnie od tego, jaki pakiet wybierzemy, zawsze mamy w cenie:

 • Wyżywienie All Inclusive
 • Nieograniczony Aquapark
 • Dostęp do atrakcji – animacji, placów zabaw, Sali zabaw

Niezależnie więc od tego, jaki pakiet wybierzemy, nasz pobyt zawsze będzie udany – są jednak pakiety bogatsze oraz skromniejsze.

 

 1. ILOŚĆ I WIEK OSÓB

To oczywiste – im więcej osób, tym droższa cena rezerwacji. Tutaj również jednam można zastosować triki, które obniżą cenę rezerwacji! Warto podać wiek uczestników wakacji – okazuje się wtedy bowiem, że np. osoby powyżej 50 roku życia otrzymają jeden dodatkowy zabieg wybierając turnusy rehabilitacyjne, natomiast dziecko do 4 lat może spać na łóżku rodziców za darmo poza ścisłym sezonem! Można także zdecydować się na opcję wspólnego noclegu, co znacznie obniża cenę rezerwacji.

CIEKAWOSTKA:  W ferie zimowe dwójka dzieci do 15 lat przyjeżdżają do nas GRATIS!

 

PODSUMOWANIE: TIP’y na zarezerwowanie najtańszego pobytu dla członków rodziny:

 

 1. RODZAJ POKOJU

Nocleg w domkach wolnostojących jest zawsze droższy niż nocleg w pokojach hotelowych. Warto jest więc zastanowić się, co jest dla nas lepsze – jeśli jedziemy na wakacje z paczką znajomych, domek będzie dla nas najlepszą opcją (zapytajmy recepcję o rezerwację CAŁEGO DOMKU FAMILIJNEGO – wtedy, rezerwując dwie strony domków, mamy cały na wyłączność!). Jeśli jednak udajemy się na wakacje w małym, rodzinnym gronie, pokój hotelowy to dla nas najtańsze rozwiązanie.

Warto także nadmienić, że jeśli nocleg w Panoramie Morskiej jest dla nas zbyt drogi, możemy wykupić latem wczasy w zaprzyjaźnionych willach:

 Wybierając nocleg w powyższych obiektach możemy w pełni korzystać z usług oferowanych przez Panoramę Morską:

 • Wyżywienia All Inclusive
 • Nieograniczonego Aquaparku
 • Dostępu do atrakcji – animacji, placów zabaw, Sali zabaw

Wille położone są kilka kroków od Panoramy Morskiej, pobyt więc jakościowo nie różni się praktycznie w ogóle od noclegu na terenie Panoramy Morskiej, cena natomiast jest o wiele atrakcyjniejsza.

CIEKAWOSTKA:  W Willi Pogodnej akceptowane są zwierzęta domowe!

 

PODSUMOWANIE: TIP’y na zarezerwowanie najtańszego pobytu pod względem noclegu:

Warto zapoznać się z wyżej opisanymi zasadami, które dotyczą nie tylko naszego resortu – wiedząc, od czego zależy cena wakacji, a także znając sposoby na obniżenie ceny pobytu, możemy zarezerwować wymarzone wakacje w Panoramie Morskiej w naprawdę fajnej cenie!