Sprawdź dostępność

Logo Panorama Morska
×
 
2
Dorosłych
Bez dzieci
Dziecko
Dziecko
Dziecko
wybierz

Sprawdź dostępność

Wyczyść
Wybierz date przyjazdu

Więcej niż hotel dla dzieci nad morzem z basenem

Marzy ci się hotel dla dzieci nad morzem z basenem? Zapraszamy do naszego resortu!

Health Resort & Medical SPA Panorama Morska

Interesuje Cię hotel przyjazny dzieciom? W Health Resort & Medical SPA Panorama Morska w Jarosławcu, miejscu przyjaznym dzieciom, znajdziesz atrakcje dla dzieci w każdym wieku. U nas mały gość jest gościem szczególnym i z myślą o nim przygotowaliśmy bardzo bogaty program animacyjny zapewniający moc atrakcji i wrażeń. Żaden hotel dla dzieci nie ma tylu atrakcji co nasz resort!
NOWOŚĆ - CENTRUM ROZRYWKI FUNziBAR!

NOWOŚĆ - CENTRUM ROZRYWKI FUNziBAR!

JUŻ OTWARTE!

Zapraszamy gości naszego resortu do nowo wybudowanego Centrum Rozrywki FUNziBAR - obiektu, który oferuje multum rozrywki dla osób w każdym wieku!
więcej

Sale zabaw dla dzieci

Nasz resort oferuje wszystkim najmłodszym gościom sale zabaw, w których znajdą Państwo rozrywkę dostosowaną do dzieci w każdym wieku. Zabawki dla najmłdoszych, gry multimedialne dla młodzieży i wiele innych możliwości rozrywki! Czy inne hotele dla dzieci mają tak bogatą ofertę? Sprawdź nasze wszystkie sale zabaw!

więcej

Zobacz jakie zabawy organizowane są w naszym resorcie!

Animacje - Dla gości w każdym wieku!

Nasi animatorzy codziennie stają na głowie, aby zapewnić rozrywkę zarówno dzieciom, jak i… dorosłym! Żadne hotele przyjazne dzieciom nie posiadają tak bogatej oferty animacyjnej!

więcej

Atrakcje dla dzieci

Sprawdź atrakcje dla dzieci, jakich nie znajdziesz w żadnym hotelu nad morzem! Zobacz co jeszcze przygotowaliśmy dla Twoich pociech!  Panorama Morska to więcej niż hotel dla rodzin z dziećmi!

więcej
Więcej niż hotel dla dzieci nad morzem z basenem

Więcej niż hotel dla dzieci nad morzem z basenem

Zjeżdżalnie, gejzery wodne, figurki zwierzątek i wiele innych atrakcji dla dzieci w naszym Aquaparku!
więcej

Bartek S, TripAdvisor

Opinia Rodzica

Świetny ośrodek na rodzinny wyjazd. Córka nie nudziła się ani przez sekundę. Siłownia i pokój zabaw oddzielone przeszkloną ścianą uważam za doskonały pomysł. Codziennie mnóstwo animacji dla dzieci i dorosłych. Ogromny wybór potraw przy każdym posiłku.
Gorąco polecam.