Sprawdź dostępność

Logo Panorama Morska
×
 
2
Dorosłych
Bez dzieci
Dziecko
Dziecko
Dziecko
wybierz

Sprawdź dostępność

Wyczyść
Wybierz date przyjazdu

Centrum Rozrywki dla dzieci i dorosłych

FUNziBAR - NOWOŚĆ!

Centrum Rozrywki dla dzieci i dorosłych FUnziBAR

jedyny taki obiekt w Polsce!

Centrum Rozrywki dla dzieci i dorosłych FunZiBar to aż 4500m2 tematycznej zabawy w niepowtarzalnym klimacie łączacy w sobie tropiki, podwodny świat, rajskie plaże oraz dziką dżungle, będące w połączeniu światem wszystkim już dobrze znanych maskotek resortu, czyli Panoramisiów.  Nasze rodzinne Centrum Rozrywki FunZiBar to zupełnie inny wymiar rozrywki, który przeniesie całą rodzinę do świata zabawy i nowych technologii!

Rodzinne centrum rozrywki z barem All Inclusive

W naszym rodzinnym Centrum Ryzrywki znajduje się bar All Inclusive, w którym w ramach oferty All Inclusive dostaniemy kawę, herbatę, wino, piwo oraz drinki dla dzieci.

dodatkowo płatne

Centrum Rozrywki dla dzieci i dorosłych - a w nim Kręgielnia i bilard

Coś dla fanów klasycznych form rozrywki, przedstawiona w innowacyjnej formie. Nasza kręgielnia będzie połączeniem nowoczesnego designu oraz klasyki jaką jest gra w kręgle. Mamy do zaoferowania 4-torową automatyczną kręgielnie firmy BRUNSWICK, docenianej przez mistrzów gry w kręgle na całym świecie. Firma BRUNSWICK to pionier na rynku we wprowadzaniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Tuż obok kręgielni znajduje sie bilard, co pozwoli na urządzenie wieczoru gier miłośników klasycznych form rozrywki.

ilość bezpłatnych wejść zależna od wykupionego pakietu

Klockarnia w Centrum Ryzrywki dla dzieci i dorosłych

To miejsce o powierzchni ok. 400m2 stworzone dla wszystkich fanów klocków - zarówno dużych, jak i małych! Klockarnia to miejsce, w którym możemy obudzić w sobie zmysł kontruktorski i dać upust swojej wyobraźni, ale przede wszystkim spędzić wspólnie fantastyczny czas z rodziną. Nie ma lepszej formy nauki poprzez zabawę niż zabawa klockami - trenują one koncentrację, pomagają się zrelaksować, a także rozwijają wyobraźnię przestrzenną. W naszej klockarki znajdziemy klocki o różnej strukturze, kształcie i wielkości: m.in. klocki piankowe, magnetyczne, edukacyjne, wafle itp.

Rodzinne Centrum Rozrywki z Małpim Gajem

Miejsce, które zachwyca nie tylko dzieci - ogromny Małpi Gajz mnóstwem atrakcji! Czy Twoje dziecko ma ochotę przenieść się na chwilę do świata egzotycznych zwierząt i tropikalnej roślinności?

ilość bezpłatnych wejść zależna od wykupionego pakietu

Rodzinne Centrum Rozrywki z mnóstwem atrakcji!

Małpi Gaj to aż ok. 1000m2 zabawy na 4 poziomach. Znajdziemy tam 14 torów zjazdowych: wulkan zjazdowy, tor tubowy, 2 tory tubowe spiralne, 1 zjazd saneczkowy, 1 zjazd na oponach, 4 tory zjeżdżalni falowanych, 2 tory zjeżdżalni prostej i 2 tory zjeżdżalni kamikadze i wiele innych atrakcji. Rodzice w tym czasie będą mogli się zrelaksować w Strefie Rodzica, spoglądając na swoje pociechy z góry.
Na najwyższym piętrze znajduje się będzie także Strefa Malucha, gdzie najmłodsze pociechy do 3 lat mogą bezpiecznie bawić się pod czujnym okiem rodzica.

Playland, Salon Gier, Mini Club

W naszym Centrum Rozrywki dla dzieci i dorosłych znajdziecie także:

To nie wszystko, co znajduje się w naszym Centrum Rozrywki! Znajdziemy tu także:

  • Playland z grami w najnowocześniejszej technologii VR: maszyna VR-TWO z pokazami w technologii 9D, maszyna VR- HERO z ok. 50 grami i symulator wyścigów VR RACE (dodatkowo płatne) oraz 10-cioma Xboxami
  • Salon Gier - ping-pong, kosztykówki arcade (ddoatkowo płatne)
  • Mini Club - kraina uwielbianych przez dzieci Panoramisi. Znajdziemy tu kąciki tematyczne, strefę gier planszowych, magiczną ścianę „Knoocker”, podłogę interaktywna i wiele innych. Dzieci mogą pozostać pod czujnym okiem wykwalifikowanej opiekunki

Foto Studio i Papugarnia

A to nie wszystko co znajdziecie w naszym Rodzinnym Centrum Rozrywki!

W Centrum Rozrywki FUNziBAr znajdują się także:

  • Papugarnia – dom pupilek resortu – papug ara Tropi i Coco
  • Foto Studio (dodatkowo płatne) – miejsce, w którym można wykonać zdjęcie z PANORAMISIAMI, a także kupić foto-gadżety oraz pamiątki

Sale animacyjne i sala plastyczna

Centrum Rozrywki dla dzieci i dorosłych, które pokochasz!

W Centrum Rozrywki FUNziBAr odbywać się będą także animacje i zajęcia, dzięki specjalnie przystosowanym do tego salom:

  • 2 sale animacyjne (320m2 + 460m2)
  • Sala artystyczna ok. 110m2– Raj dla miłośników zajęć plastycznych i manualnych. Znajdziemy tu wszystko, co niezbędne w pracowni małego artysty: m.in. sztalugi, przybory plastyczne, ciastolina itp.

Centrum Rozrywki dla dzieci i dorosłych FUnziBAR

już otwarte!

Rodzinne centrum Rozrywki FunZiBar czynne jest dla wszystkich gości, którzy znajdują się na pobycie w Health Resort & Medical SPA Panorama Morska w Jarosławcu.