Sprawdź dostępność

Logo Panorama Morska
×
 
2
Dorosłych
Bez dzieci
Dziecko
Dziecko
Dziecko
wybierz

Sprawdź dostępność

Wyczyść
Wybierz date przyjazdu

Więcej niż hotel nad morzem z basenami wewnętrznymi i zewnętrznymi

Aquapark w Jarosławcu - Więcej niż hotel nad morzem z basenem!

To kompleks basenów, zjeżdżalni i wodnych atrakcji.

Tylko u nas znajdziesz mnóstwo atrakcji zarówno węwnętrznych, z których korzystać można przez cały rok, jak i zewnętrznych, dostępnych w sezonie letnim!
Aż 10 zjeżdżalni wodnych

Aż 10 zjeżdżalni wodnych

6 zjeżdżalni zewnętrznych:

  • Zakręcona, zakryta rura
  • Wyboista, odkryta zjeżdżalnia
  • Ślizg do zjeżdżania w kilka osób
  • Trzy zjeżdżalnie idealne do wyścigów

4 zjeżdżalnie wewnętrzne:

  • Dwie zakręcone, długie rury
  • Dwie zjeżdżalnie dla dzieci

Dwa baseny wielofunkcyjne zewnętrzne

Nasz aquapark to więcej niż hotel nad morzem z basenem zewnętrznym

połączone zjeżdżalnią w centrum Aquaparku to wspaniała zabawa i relaks dla każdego, kto spędza wakacje w naszym Resorcie nad Bałtykiem. Baseny zawierają punkt wodnego masażu ściennego, masaże karku, gejzery powietrzne zapewniające efekt fali morskiej oraz hydromasaż, grzybek wodny, leżanki rurowe z masażem powietrznym oraz zjeżdżalnię łączącą niecki basenowe. Baseny mają głębokość od 1,20 do 1,35m, woda jest w nich podgrzewana od 29 maja do 16 września.

Atrakcje basenowe nie są włączane jednocześnie, lecz według harmonogramu z uwzględnieniem przerw technicznych oraz warunków pogodowych.

Wspaniała atrakcja dla dorosłych i dzieci

Morskie fale i powietrzne gejzery

Basen zewnętrzny o powierzchni 770m² to atrakcja dla wszystkich miłośników morskich kąpieli. Łagodny spadek dna basenu (od 0 do 1,6m) przypomina zejście na plażę i umożliwia zabawę nawet z małymi dziećmi. Woda jest podgrzewana w okresie 16.06 - 9.09. Gejzery powietrzne sprawiają, że kąpiel przypomina tę wśród fal Morza Bałtyckiego i zapewniają doskonały hydromasaż denny. Zabawa w basenie z falą morską to wspaniała atrakcja dla dorosłych i dzieci spędzających wakacje nad Bałtykiem.

Aquapark - więcej niż hotel nad morzem z basenem wewnętrznym „Wodna Bajka”

Specjalnie dla rodzin z małymi dziećmi

Aquapark Panorama Morska przygotował kryty basen o głębokości 25cm, z dwoma zjeżdżalniami i wodą podgrzewaną przez cały rok. Korzystając z pomysłowych rozwiązań, specjalnie dla maluchów uruchomiono tutaj kolorowy świat bajek i fantazji. Zjeżdżalnie to wspaniałe atrakcje dla dzieci uwielbiających wodę. Wybierając wczasy w Panoramie Morskiej nad Bałtykiem, gwarantujesz swoim dzieciom super zabawę w wakacje!

Wewnętrzny basen o długości 55m i głębokości 1,25m

Basen wewnetrzny w aquaparku - Rwąca Rzeka

zapewnia wspaniałą zabawę przez cały rok. Posiada dwie zjeżdżalnie i trzy możliwości masażu karku. Kąpiel w basenach w naszym Parku Wodnym nad Bałtykiem to wypoczynek i zabawa w jednym. Woda w basenie z rwącą rzeką jest podgrzewana przez cały rok.