Sprawdź dostępność

Logo Panorama Morska
×
 
2
Dorosłych
Bez dzieci
Dziecko
Dziecko
Dziecko
wybierz

Sprawdź dostępność

Wyczyść
Wybierz date przyjazdu

Resort SPA

sprawdź, co możemy Ci zaoferować!

Nasze melexy zawiozą Cię pod same drzwi pokoju

Resort SPA z prywatnym transportem!

 nie musisz martwić się ciężkim bagażem. Poza tym, coż to za frajda dla Twojego dziecka!

Resort SPA z Aquaparkiem

więcej

Pokoje i domki nad morzem

Znajdź pokój, który najbardziej Cię interesuje!
Zobacz

Nad morzem

więcej

Galeria zdjęć

więcej

najnowsze modele LG certyfikowany do Netflixa

Telewizory 50 - 65 cali UHD/4K smart

Telewizory posiadają aplikację Pro:Centric tłumaczoną w 5 językach. Aplikacja posiada mnóstwo funkcji, m.in.: tygodniowy plan animacji, aktualne promocje, prognozę pogody, atrakcje Jarosławca i wiele innych. Personalizowany interfejs pozwala także sprawdzać na bieżąco skład swojego pakietu oraz odbierać wiadomości od recepcji.

Resort SPA w zagranicznym klimacie!

Panorama Morska w Jarosławcu to sprawdzone miejsce pełne atrakcji dla każdego - będziesz tu wciąż powracać! Nasz obiekt to aż 400 pokoi oddalonych zaledwie o 350m od Morza Bałtyckiego.

Jedyny taki resort SPA w Polsce!

Jedyny taki resort SPA w Polsce!

Położony blisko morza

Health Resort & Medical SPA Panorama Morska w Jarosławcu to najlepszy wybór na rodzinny urlop i coś więcej niż zwykły hotel.
Zapewniamy moc wrażeń i doskonałą zabawę każdego dnia. Specjalnie dla naszych gości przygotowaliśmy profesjonalne animacje, koncerty i wieczory tematyczne, wszystko to wliczone w cenę pobytu.

Resort SPA przyjazny rodzinom z dziećmi!

Codziennie grupa animatorów Health Resort & Medical SPA Panorama Morska organizuje dzieciom mnóstwo atrakcji w postaci gier zespołowych, zawodów sprawnościowych, balików i zabaw tanecznych. Wspaniałą zabawę zapewnia także nasz Aquapark, przygotowany z myślą o dzieciach. Dobrze zorganizowane wczasy nad morzem to super zabawa i moc wrażeń!

więcej

Dysponujemy 5 salami konferencyjnymi i 8 salami szkoleniowymi.

Obiekty konferencyjne nad morzem

Tutaj zorganizujesz szkolenia biznesowe, konferencje, wyjazdy integracyjne i eventy. Dysponujemy 5 salami konferencyjnymi i 8 salami szkoleniowymi.

więcej

NOWOŚĆ - Centrum Rozrywki FUNziBAR!

JUŻ OTWARTE!

Nowoczesny obiekt, w któym znajdować sie będzie mnóstwo atrakcji dla dzieci i dorosłych!
więcej
Edyta
2024-06-14

Wszystko , blisko do morza, dużo atrakcji.

rezerwacja

Monika
2024-05-27

Oceniam dobrze nie mniej warto się postarać Jedzenie , oraz realizacje wszelakich imprezSłaby kontakt z personelem , obiektu pokój sprzątany...

rezerwacja

Marcin
2024-05-05

rezerwacja

Iwona
2024-05-04

rezerwacja

Narloch
2024-05-01

Disco codziennie Nauki tańca Ogólnie wszystkoPodobało się wszystko

rezerwacja

Łukasz
2024-04-29

rezerwacja

Pascal
2024-04-13

rezerwacja

Arkadiusz
2024-04-06

rezerwacja

Radosław
2024-02-19

rezerwacja

Waldemar
2023-12-18

rezerwacja

czytaj więcejzwiń

Wakacje nad morzem jak ze snu

Health Resort & Medical SPA Panorama Morska zapewnia moc wrażeń i wspaniałą zabawę każdego dnia pobytu. Specjalnie dla gości przygotowaliśmy codzienne profesjonalne animacje, koncerty i wieczory tematyczne wliczone w cenę pobytu. Nie zabraknie też imprez tanecznych, karaoke oraz tradycyjnego ogniska z grochówką i pieczeniem kiełbasek. Dla tych, którzy mają ochotę na aktywny wypoczynek nad morzem, bezpłatnie odbywają się takie zajęcia jak gimnastyka w wodzie, Aqua Aerobic czy Nordic Walking. Miłośnicy sportu mogą zagrać w tenisa ziemnego, ping-ponga, piłkę nożną, siatkówkę, a także skorzystać z Sali Fitness. Na terenie naszego SPA nad morzem znajdują się również stanowiska do grilla, ogródki jordanowskie oraz ścieżka zdrowia. Nasz obiekt to więcej niż hotel dla dzieci nad morzem z basenem – to resort z Aquaparkiem wewnętrznym i zewnętrznym, w których znajdują się baseny z podgrzewaną wodą, basen dla dzieci, basen dla dorosłych, grota z wodospadami oraz zjeżdżalnie wodne. W naszym resorcie znajduje się także nowo otwarte Centrum Rozryki dla dzieci i dorosłych FUNziBAR. Żadne hotele spa nad morzem nie dają tyle możliwości, co Panorama Morska – więcej niż hotel dla rodzin z dziećmi nad morzem, więcej niż hotel spa nad morzem.  

Strefa Wellness

Health Resort & Medical SPA Panorama Morska oferuje dodatkowo Strefę Wellness, gdzie na gości czeka sauna fińska, sanarium i jacuzzi z wzmacniającymi i regenerującymi kąpielami, a także zmysłowe Seanse Parowe.

 

Pralnia w hotelu

Hotel dla rodzin z dziećmi nad morzem powinien posiadać pralnie, dlatego nasz resort jest wyposażony w pralnię samoobsługową. Do dyspozycji gości są w niej pralki o objętości 7kg a także suszarki oraz deski do pracowania. Nasi goście mogą także bezpłatnie wypożyczyć żelazko.

 

System Indywidualnej Identyfikacji (SII) w Panoramie Morskiej

W trosce o wspólne bezpieczeństwo i komfort pobytu w Health Resort & Medical SPA Panorama Morska wprowadził System Indywidualnej Identyfikacji (SII), który gwarantuje gościom spędzającym wakacje nad morzem All Inclusive wyłączność korzystania z usług naszego obiektu. Nasz hotel nad morzem  jest do dyspozycji wyłącznie osób posiadających oznaczenie identyfikacyjne w formie paska na rękę. System Indywidualnej Identyfikacji wyklucza możliwość przebywania i korzystania z obiektów przez osoby nieuprawnione. Prosimy o posiadanie paska identyfikacyjnego spędzając wczasy Spa nad morzem.

Jednocześnie informujemy, że utrata, zgubienie, zniszczenie lub udostępnienie paska identyfikacyjnego osobom nieupoważnionym uniemożliwi korzystanie ze wszystkich naszych usług.

System płatności bezgotówkowej

Na terenie naszego ośrodka nad morzem dla rodzin z dziećmi obowiązuje system płatności bezgotówkowej. Firmowe karty płatnicze Panoramy Morskiej są jedyną formą płatności na terenie obiektu. Karty płatnicze można wykupić w recepcji Health Resort & Medical SPA Panorama Morska i w kasie Aquaparku nad morzem płacąc gotówką lub kartą kredytową.

Dojazd samochodem do Panoramy Morskiej

Dojazd z Gdańska

Z Gdańska należy kierować się na Słupsk, a ze Słupska drogą do Sławna. Stamtąd należy kierować się bezpośrednio na Jarosławiec. Resort znajduje się przy głównej ulicy – Bałtyckiej, po lewej stronie. Wjazd na parking obiektu znajduje przy progach zwalniających.

Dojazd z Poznania

Z Poznania należy kierować się na: Piłę, następnie Szczecinek, później Bobolice. Z Bobolic drogą do Sławna przez Koszalin lub Polanów. Stamtąd należy kierować się bezpośrednio na Jarosławiec. Resort znajduje się przy głównej ulicy – Bałtyckiej, po lewej stronie. Wjazd na parking obiektu znajduje przy progach zwalniających.

Dojazd ze Szczecina

Ze Szczecina należy kierować się na Goleniów, następnie Nowogard, później Koszalin i Darłowo. Stamtąd należy kierować się bezpośrednio na Jarosławiec. Resort znajduje się przy głównej ulicy – Bałtyckiej, po lewej stronie. Wjazd na parking obiektu znajduje przy trzecich progach zwalniających.

Dojazd komunikacją publiczną do Health Resort & Medical SPA Panorama Morska w Jarosławcu

Dojazd pociągiem

Korzystając z PKP, należy dojechać do miejscowości Sławno. Stamtąd do resortu można dojechać autobusem lub busem. Istnieje również możliwość dojechania autobusem lub taksówką z Ustki.

Pralnia

Na terenie resortu do dyspozycji gości przebywających na turnusie rehabilitacyjnym / pobyt Spa / pobyt rodzinny jest pralnia zaopatrzona w 8 pralek automatycznych oraz 4 suszarki (wszystko marki MIELE). Urządzenia funkcjonują po wrzuceniu żetonu (dodatkowy koszt).

Warunki otrzymania dofinansowania na turnusy rehabilitacyjne nad morzem

Dofinansowanie ze środków PFRON mogą otrzymać: dzieci, młodzież i osoby powyżej 16 roku życia, posiadające orzeczenie o stopniu niepełnosprawności, grupę inwalidzką lub rolniczą rentę inwalidzką oraz pracownicy Zakładów Pracy Chronionej, W celu otrzymania dofinansowania trzeba zgłosić się do Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie (PCPR), gdzie należy pobrać wymagane druki. Opiekun osoby niepełnosprawnej na podstawie opinii lekarza we wniosku kwalifikacyjnym również otrzymuje dofinansowanie do kosztów pobytu, Po pozytywnym rozpatrzeniu dokumentów z PCPR-u, decyzję wraz z wnioskiem należy przesłać na adres:
HEALTH RESORT & MEDICAL SPA PANORAMA MORSKA
ul. Uzdrowiskowa 15
76 - 107 Jarosławiec
tel. +48 94 34 82 996
fax. +48 94 34 82 786

 

DODATKOWO PŁATNE

dojazd do Resortu z PKP Sławno
rezerwacja min. 14 dni przed wyjazdem
65 zł/os. (dorosły, dziecko)
koszt przy min. 2 osobach
dieta - możliwość wykupienia min. 30 dni przed pobytem160 zł/os./doba
łóżeczko - mozliwe w części pokoi, wymagana wcześniejsza rezerwacja99 zł/pobyt
pralnia samoobsługowa15 zł/żeton
opłata miejscowa (klimatyczna) - opłata przy przyjeździe w recepcjizgodnie z uchwałą Rady Gminy Postomino
parking niestrzeżony - dodatkowo płatny dla wszystkich gości50 zł / doba
300 zł / 8dni
500zł / 14,15 dni

DODATKI DO POKOJU

sejf15 zł/pobyt
tort, wino czerwone, wino białe, kosz owoców, bukiet kwiatów, kosz słodkości80 zł/szt.

Jarosławiec - najlepsza miejscowość nad morzem!

Idealne miejsce na wakacje nad morzem Jarosławiec to malownicza miejscowość turystyczna położona bezpośrednio nad Morzem Bałtyckim, której początki sięgają XVI wieku. Niegdyś wioska rybacka, której ukrytym skarbem był bursztyn, dziś miejsce to przyciąga do siebie wspaniałymi zachodami słońca, wodą najczystszą od wielu lat na środkowym wybrzeżu i licznymi atrakcjami. Podczas wakacji w Jarosławcu nie można zapomnieć o wejściu na ponad 33-metrową latarnię morską, której światło widoczne jest z odległości 16 mil. Dodatkową atrakcją są punkty widokowe umieszczone na szczycie wydm porośniętych chronionym mikołajkiem nadmorskim. Obecność lasów, czystość wody i przyjazny klimat to czynniki, które gwarantują udany wypoczynek i wyróżniają Jarosławiec na tle innych miejscowości turystycznych nad Morzem Bałtyckim. Goście Health Resort & Medical SPA Panorama Morska korzystają z zalet wakacji w Jarosławcu pełnymi garściami. Nadszedł czas, aby i Państwo do nich dołączyli.