Rehabilitacja nad morzem

Wybierz sezon i strefę

Rehabilitacja nad morzem z basenem

Zabiegi rehabilitacyjne nad morzem to gwarancja poprawy zdrowia - zabiegi rehabilitacyjne w połączeniu ze zdrowym jodem uwolnią Cię ze wszelkich schorzeń! Organizujemy turnusy rehabilitacyjne nad morzem dla dzieci, wczasy rehabilitacyjne nad morzem dla seniorów oraz inne pobyty rehabilitacyjne nad morzem!

najlepsza rehabilitacja nad Bałtykiem
najlepsza rehabilitacja nad morzem
najlepsza rehabilitacja nad morzem

Zabiegi rehabilitacyjne nad morzem

Oferuje codzienną opiekę medyczną oraz idealne warunki do rehabilitacji.
Organizuje już od wielu lat turnusy rehabilitacyjne z dofinansowaniem.
Leczymy wiele schorzeń i posiadamy wpis do rejestru ośrodków i organizatorów turnusów rehabilitacyjnych.

najlepsze turnusy rehabilitacyjne nad morzem
rehabilitacja nad morzem z dofinansowaniem

Pakiety rehabilitacyjne nad morzem

Oprócz zabiegów z pakietu podstawowego Health Resort & Medical SPA Panorama Morska w Jarosławcu zapewnia dodatkowo płatne pakiety rehabilitacyjne, zaordynowane przez zespół terapeutyczny na czele z lekarzem prowadzącym. Porada rehabilitacyjna w dniu badania wstępnego jest bezpłatna, a w pozostałe dni kosztuje 60 zł.

Czytaj więcej

turnusy rehabilitacyjne nad morzem z dofinansowaniem pfron

Wybierz sie na turnus rehabilitacyjny pfron nad morzem! Nasz resort znajduje się we wpisie podmiotów wykonujących działalność leczniczą, a także w rejestrze ośrodków oraz ewidencji organizatorów turnusów rehabilitacyjnych.

rehabilitacja nad Bałtykiem z dofinansowaniem

Tego nie dadzą Ci żadne ośrodki rehabilitacyjne nad morzem z basenem

Health Resort & Medical SPA Panorama Morska w Jarosławcu gwarantuje indywidualne podejście do każdego gościa sanatorium. Zabiegi rehabilitacyjne dostosowujemy do wyników badań i zaleceń lekarza naszego resortu. Dbamy również o odpowiednie odżywianie - bogaty jadłospis w każdej z naszych restauracji umożliwia osobom na specjalnej diecie wybór posiłku zgodnego z ich nawykami żywieniowymi lub zaleceniami specjalisty.

rehabilitacja nad morzem
rehabilitacja nad Bałtykiem
turnusy rehabilitacyjne nad morzem

Wczasy rehabilitacyjne nad morzem dla seniorów i turnusy rehabilitacyjne nad morzem dla dzieci

Proponujemy pobyty rehabilitacyjne 8 dniowe oraz turnusy rehabilitacyjne 14 i 21 dniowe a wszystkie pobyty kierujemy do osób z każdej grupy wiekowej. Organizujemy turnusy rehabilitacyjne dla dzieci i dorosłych nad morzem. Istnieje także możliwość zorganizowania specjalnych pobytów dla seniorów i osób w wieku 50+.

Promocje na zabiegi rehabilitacyjne

Stosownie do wyników badań i wskazań lekarza, pacjent jest kierowany na szereg zabiegów rehabilitacyjnych pomocnych w przypadku konkretnego schorzenia. Oprócz zabiegów z pakietu podstawowego można wykupić także dodatkowe, płatne pakiety rehabilitacyjne, zaordynowane przez zespół terapeutyczny na czele z lekarzem prowadzącym. Porada rehabilitacyjna w dniu badania wstępnego jest bezpłatna, zaś w pozostałe dni kosztuje 60 zł.

Czytaj więcej
zabiegi rehabilitacyjne nad morzem

Aktywny wypoczynek nad morzem

W stan odprężenia wprowadzą Was nie tylko zabiegi SPA, ale także liczne zajęcia sportowe prowadzone w naszym resorcie!

aktywny wypoczynek nad morzem
aktywne wczasy nad morzem
Loading
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij