Rehabilitacja

Wybierz sezon i strefę

Najlepsza rehabilitacja nad Bałtykiem i najlepiej zorganizowane turnusy rehabilitacyjne NAD MORZEM

Z naszą pomocą odzyskasz siły do działania.

Health Resort & Medical SPA Panorama Morska

Oferuje codzienną opiekę medyczną oraz idealne warunki do rehabilitacji.
Organizuje już od wielu lat turnusy rehabilitacyjne z dofinansowaniem.
Leczymy wiele schorzeń i posiadamy wpis do rejestru ośrodków i organizatorów turnusów rehabilitacyjnych.

Dobrane indywidualnie

Health Resort & Medical SPA Panorama Morska w Jarosławcu gwarantuje indywidualne podejście do każdego gościa sanatorium. Zabiegi rehabilitacyjne dostosowujemy do wyników badań i zaleceń lekarza naszego resortu. Dbamy również o odpowiednie odżywianie - bogaty jadłospis w każdej z naszych restauracji umożliwia osobom na specjalnej diecie wybór posiłku zgodnego z ich nawykami żywieniowymi lub zaleceniami specjalisty.

Dodatkowe zabiegi dla wymagających

Oprócz zabiegów z pakietu podstawowego Health Resort & Medical SPA Panorama Morska w Jarosławcu zapewnia dodatkowo płatne pakiety rehabilitacyjne, zaordynowane przez zespół terapeutyczny na czele z lekarzem prowadzącym. Porada rehabilitacyjna w dniu badania wstępnego jest bezpłatna, a w pozostałe dni kosztuje 60 zł.

Wypoczynek dla Ciebie, zabawa dla Twojego dziecka

Health Resort & Medical SPA Panorama Morska w Jarosławcu to hotel przyjazny rodzinom z dziećmi. Podczas gdy rodzice będą korzystać z zabiegów rehabilitacyjnych, ich dzieci będą znajdować się pod czujną opieką animatorów.

Czytaj więcej

Zdrowie dla każdego

Proponujemy pobyty rehabilitacyjne 8 dniowe oraz turnusy rehabilitacyjne 14 i 21 dniowe a wszystkie pobyty kierujemy do osób z każdej grupy wiekowej. Organizujemy turnusy rehabilitacyjne dla dzieci i dorosłych nad morzem. Istnieje także możliwość zorganizowania specjalnych pobytów dla seniorów i osób w wieku 50+.

Pakiety zabiegów rehabilitacyjnych

Stosownie do wyników badań i wskazań lekarza, pacjent jest kierowany na szereg zabiegów rehabilitacyjnych pomocnych w przypadku konkretnego schorzenia. Oprócz zabiegów z pakietu podstawowego można wykupić także dodatkowe, płatne pakiety rehabilitacyjne, zaordynowane przez zespół terapeutyczny na czele z lekarzem prowadzącym. Porada rehabilitacyjna w dniu badania wstępnego jest bezpłatna, zaś w pozostałe dni kosztuje 60 zł.

Czytaj więcej
Loading
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij