Sprawdź dostępność

Logo Panorama Morska
×
 
2
Dorosłych
Bez dzieci
Dziecko
Dziecko
Dziecko
wybierz

Sprawdź dostępność

Wyczyść
Wybierz date przyjazdu

Gdzie nad morze?

Tylko do Jarosławca!

Gdzie pojechać z dzieckiem nad morze? Tylko do Jarosławca!

To idealne miejsce na wakacje nad morzem. Health Resort & Medical SPA Panorama Morska położone jest zaledwie 350m od Morza Bałtyckiego

Malownicza miejscowość turystyczna

Najlepsza miejscowość nad morzem

Jarosławiec to malownicza miejscowość turystyczna położona bezpośrednio nad Morzem Bałtyckim, której początki sięgają XVI wieku. Niegdyś wioska rybacka, której ukrytym skarbem był bursztyn, dziś miejsce to przyciąga do siebie wspaniałymi zachodami słońca, wodą najczystszą od wielu lat na środkowym wybrzeżu i licznymi atrakcjami. 

Podczas wakacji w Jarosławcu

Atrakcje nad morzem

Podczas wakacji w Jarosławcu nie można zapomnieć o wejściu na ponad 33-metrową latarnię morską, której światło widoczne jest z odległości 16 mil. Dodatkową atrakcją są punkty widokowe umieszczone na szczycie wydm porośniętych chronionym mikołajkiem nadmorskim.

Obecność lasów, czystość wody i przyjazny klimat

Wypoczynek nad morzem

Obecność lasów, czystość wody i przyjazny klimat to czynniki, które gwarantują udany wypoczynek i wyróżniają Jarosławiec na tle innych miejscowości turystycznych nad Morzem Bałtyckim. Goście Health Resort & Medical SPA Panorama Morska korzystają z zalet wakacji w Jarosławcu pełnymi garściami. Nadszedł czas, aby i Państwo do nich dołączyli.

Atrakcje w okolicy

 • Latarnia Morska w Jarosławcu – Z 33 metrów rozciąga się widok na morze i dwa duże jeziora przybrzeżne
 • Muzeum Bursztynu w Jarosławcu – poznaj genezę bursztynu bałtyckiego, jego odmiany i formę, metody ich wydobycia, a także cuda natury zamknięte w bursztynie.
 • Trasa rowerowa - wiedzie wzdłuż morza od Darłowa do Jarosławca na odcinku około 20 km.
 • Zamek Książąt Pomorskich w Darłowie - a w nim Muzeum Regionalne.
 • Słowiński Park Narodowy - Światowy Rezerwat Biosfery
 • Kraina Motyli – poznamy różne gatunki motyli i dowiemy się o nich wielu nowych informacji
 • Spacer pod klifami - środkowa część polskiego wybrzeża jest szczególnie znana z potężnych klifów. Są to na ogół bardzo strome, urwiste fragmenty lądu w pobliżu brzegu morskiego, powstałe wskutek systematycznego podmywania przez fale. Klify w okolicy Jarosławca to idealne miejsce na długie spacery, przerywane obserwacją morza i otaczającej go przyrody z licznych punktów widokowych.

Atrakcje w okolicy CD.

 • Kościół Mariacki w Darłowie - barokowe obrazy z pierwszej połowy XVIII wieku, sarkofagi książąt pomorskich, portrety apostołów z końca XVII wieku
 • Przystań morska – zapaleni wędkarze mogą zapisać się na rejs wędkarski organizowany przez rybaków.
 • Rejs łodzią rybacko-wycieczkową -  dowiemy się ciekawostek na temat pracy rybaków, sposobach łowienia ryb i sterowaniu łodzią
 • Galeria Rybacka – zobaczymy różnorodne przedmioty przydatne w pracy rybaka i używane przez naszych dziadków do łowienia ryb
 • Park Linowy – zabawa w postaci zadań zręcznościowych, w których trzeba okazać się sprytem i zwinnością.
 • Ciuchcia Turystyczna – Kolorowa ciuchcia oferuje przejażdżki dla całych rodzin
 • Słowiński Park Narodowy - Światowy Rezerwat Biosfery

Najpiękniejsza plaża w Polsce - Dubaj

Najpiękniejsza plaża w Polsce - Dubaj

Na tym niezwykłym terenie Nasi goście mają teraz jeszcze więcej miejsca na odpoczynek i relaks. Już w chwili obecnej odwiedzający plażę w Jarosławcu porównują ją do plaż w Dubaju.

W tym sezonie na odwiedzających sztuczną plażę w Jarosławcu mają czekać nowe atrakcje - m. in. boiska do siatkówki. Jeszcze w tym roku odbędą się tam pierwsze imprezy plenerowe.