Sprawdź dostępność

Logo Panorama Morska
×
 
2
Dorosłych
Bez dzieci
Dziecko
Dziecko
Dziecko
wybierz

Sprawdź dostępność

Wyczyść
Wybierz date przyjazdu

Atrakcje nad morzem dla dorosłych i młodzieży

Moc atrakcji zarówno dla dzieci, jak i starszych gości!

Atrakcje nad morzem dla dorosłych i młodzieży

Każdy hotel przyjazny rodzinie nad morzem z basenem powinien myśleć nie tylko o dzieciach, ale także o dorosłych i młodzieży – właśnie dlatego nasz resort posiada moc atrakcji zarówno dla dzieci, jak i starszych gości!

Nocne dance party

Nocne dance party

Resort dla całych rodzin!

Nasz resort to więcej niż hotel nad morzem dla dzieci – to resort dla całych rodzin! Zapraszamy na nocne imprezy All Inclusive z DJ’em, na których po prostu nie da się nudzić!

Zabawa z DJ’ami

Zabawy dla dorosłych

Zabawa z DJ’ami w naszym resorcie nie ogranicza się jedynie do tańca. Podczas występów muzycznych organizowane są konkursy dla starszych – m.in. turniej „Jaka to melodia”, który dostarcza całym rodzinom sporą dawkę dobrej zabawy!

Tańce przy akompaniamencie muzyki granej

Występy zespołów muzycznych

Zapraszamy na tańce przy akompaniamencie muzyki granej przez zespoły muzyczne. Można też zrelaksować się z rodziną i znajomymi przy drinku w towarzystwie muzyki na żywo.

Na naszej scenie estradowej

Koncerty

Na naszej scenie estradowej odbywają się koncerty, podczas których usłyszeć możemy m.in. zespół Soleo, który jest autorem najnowszej piosenki Panoramy Morskiej.

Przepis na udany piknik!

Ogniska z kiełbaskami przy muzyce na żywo

Grill, ognisko, kiełbaski i tańce przy muzyce – to przepis na udany piknik! Nasze ogniska to okazja do poznania nowych ludzi i czas na rozmowy przy pieczeniu kiełbasek. A kiedy już wszyscy napełnią brzuchy, czas na tańce przy muzyce!

Sport to zdrowie

Aktywny wypoczynek

Propozycja dla tych, którzy oprócz wypoczynku chcieliby także poprawić kondycję na wakacjach. Zajęcia sportowe, sala Fitness, sprzęt sportowy do wypożyczenia – u nas każdy znajdzie coś dla siebie!

więcej

Centrum Rozrywki FUNziBAR

Nowo otwarty obiekt, w którym każdy znajdzie coś dla siebie - znajdziemy tu m.in. bilard, kręgielnię, bar All Inclusive, papugarnię, Foto Studio, a także salę animacyjną, w której odbywać się będą zajęcia taneczne!
więcej

Latino Dance czy gorąca Zumba?

Nauka Tańca

Latino Dance czy gorąca Zumba? A może jedno i drugie? Naucz się gorących tańców z pomocą naszych profesjonalnych instruktorów! Takich atrakcji nie dostarczą Wam żadne inne hotele nad morzem dla rodzin z dziećmi!

Dla dzieci, jak i dorosłych i młodzieży

Piana Party

To idealna rozrywka zarówno dla dzieci, jak i dorosłych i młodzieży - obudź w sobie dziecko, które drzemie w każdym z nas, i daj się ponieść białym babelkom!

Intensywny trening w wodzie

Aqua Aerobic

Aqua Aerobic to intensywny trening w wodzie, który przede wszystkim jest świetną zabawą. Pomaga się zrelaksować oraz spalić kalorie!

Kto nie kocha tanców w wodzie?

Aqua Dance

Kto nie kocha tanców w wodzie? Aqua Dance to zabawa, sport oraz Show w jednym!