Sprawdź dostępność

Logo Panorama Morska
×
 
2
Dorosłych
Bez dzieci
Dziecko
Dziecko
Dziecko
wybierz

Sprawdź dostępność

Wyczyść
Wybierz date przyjazdu

Strefa Wellness

To idealne miejsce na wakacyjny relaks.

Wypoczynek w strefie wellness

Złap chwilę oddechu i odpręż się w naszej nowoczesnej Strefie Wellness. Czekają na Ciebie relaksacyjne kąpiele w miskach jacuzzi wypełnionych wodami o leczniczych właściwościach. Odkryj także dobroczynne działanie sauny i saunarium.

Health Resort & Medical SPA Panorama Morska

Odpoczynek w Jacuzzi

W ofercie Health Resort & Medical SPA Panorama Morska w Jarosławcu znajdziesz aż 5 możliwości skorzystania z leczniczych i relaksujących kąpieli w jacuzzi. Oferujemy oczyszczającą kąpiel z solą z Morza Czarnego, dotleniającą kąpiel borowinową, regenerującą kąpiel algowo-termalną, wzmacniającą kąpiel jodowo-bromową lub relaksującą kąpiel morską.
Poznaj opinie ekspertów - sprawdź zalety jacuzzi!

Połączenie kąpieli tropikalnej, łaźni parowej i kąpieli w ciepłym powietrzu

Sanarium

Jeśli nie wiesz, którą formę relaksu wybrać, postaw na Sanarium. To połączenie kąpieli tropikalnej, łaźni parowej i kąpieli w ciepłym powietrzu, które pozwoli Ci w pełni odprężyć się i wypocząć, podczas pobytu w naszym Resorcie. Temperatura mieści się w przedziale pomiędzy 46 i 80°C a wilgotność powietrza wynosi 40-55%. To idealne warunki do odprężenia i poprawy samopoczucia. Dodatkowo wilgoć i ciepło kąpieli  parowej odmładzają, oczyszczają i odżywiają skórę. Korzystanie z sanarium jeszczególnie wskazane jest przy chorobach dróg oddechowych i dolegliwości reumatycznych

Skorzystaj z możliwości relaksu

Skandynawski sposób na zdrowie

Skorzystaj z możliwości relaksu w naszym Resorcie nad Bałtykiem i doceń lecznicze właściwości suchej sauny fińskiej, dostępnej w strefie Spa&Wellness.

To idealny sposób na nabranie nowych sił - wzmacnia siły obronne i układ krążenia. Oprócz tego pielęgnują skórę i uwalniają ją od substancji  toksycznych, a także umożliwia usuwanie trucizn oraz ożywia. sauna Fińska pomaga zapobiegać takim chorobom jak nadciśnienie, spadek odporności czy przewlekłe zmęczenie.