Sprawdź dostępność

Logo Panorama Morska
×
 
2
Dorosłych
Bez dzieci
Dziecko
Dziecko
Dziecko
wybierz

Sprawdź dostępność

Wyczyść
Wybierz date przyjazdu

więcej niż hotel dla rodzin z dziećmi nad morzem!

Jeśli hotel przyjazny rodzinie nad morzem z basenem to tylko Resort Panorama Morska!

Nasz resort to nie tylko animacje nad morzem i sale zabaw, ale także inne atrakcje dla dzieci nad Bałtykiem, jakich nie znajdziesz w żadnym hotelu nad morzem!

 Moc atrakcji dla dzieci!

Moc atrakcji dla dzieci!

Szczęśliwe dziecko to wypoczęty rodzic!

Szczęśliwe dziecko to wypoczęty rodzic! Nasze atrakcje zajmą Państwa dzieci przez całą dobę - u nas zawsze jest co robić!

Tropi, Coco, Rico, Loca i Blanca zapraszają na sesje zdjęciowe

Sesja z Panoramisiami

Nasze PANORAMISIE - Papugi Tropi i Coco, Foczka Blanca, rybka Rico i ośmiorniczka Loca zapraszają na sesje zdjęciowe! Oprócz zdjęć, można wykonać ze zdjęciem kubki, magnesy, poduszki, pocztówki, koszulki ze zdjęciem i wlele innych gadżetów!

Na terenie Panoramy Morskiej rosną nie tylko kwiaty

Obiekty rekreacyjne w terenie

Między domkami na terenie Panoramy Morskiej rosną nie tylko kwiaty - dla naszych najmłodszych dzieci wyrosły także obiekty rekracyjne! Rodzic może spokojnie napić się kawy na tarasie, podczas gdy jego pociecha pochłonięta będzie beztroską zabawą!
 

PANORAMISIE

Specjalnie z myślą o naszych najmłodszych gościach powstały Panoramisie – paczka przyjaciół, które towarzyszą najmłodszym gościom podczas trwania pobytu w Panoramie Morskiej. Papugi Tropi i Coco, foczka Blanca, rybka Rico oraz ośmiorniczka Loca odwiedzają dzieci podczas animacji oraz witają gości w restauracjach. Ich przygody zostały spisane w dwóch książkach pt. "Przygody Panoramisiów", które dostępne są tylko w Panoramie Morskiej. Nasi goście mogą wziąć także Panoramisie do domu w postaci maskotek, które zakupić można w foto Studio oraz recepcji.

Zabawa wśród białych bąbelków

Piana Party

Tego jeszcze nie było! Piana Party to zabawa wśród białych bąbelków, które wciągną Was do świata fantazji!

Świat wirtualnej rzeczywistości!

Virtual Reality 9D

Maszyna, która przeniesie Cię w świat wirtualnej rzeczywistości! Seanse w 180 lub 360 stopniach oddziałujące na wszystkie zmysły!

Kręgielnia i bilard

W naszym Centrum rozrywki FUnziBAR znajduje się kręgielnia, która dostosowana jest do najmłdoszych graczy - na życzenie rodzica istnieje możliwość wysuwania specjalnych bramek podczas rzutu naszego dziecka, które sprawią, że zawsze trafi ono do celu. Dodatkowo posiadamy szeroką gamę kul o małym ciężarze oraz rozmiarze. Również bilard jest jedną z form rozrywki, którą Milusińscy na pewno pokochają!

Frajda dla każdego dziecka

Place zabaw dla dzieci

Place zabaw to frajda dla każdego dziecka. W naszym resorcie dostępne są aż 3 nowe place zabaw!

Dla dzieci w wieku 7-12 lat – dla starszaków przygotowaliśmy prawdziwie ekstremalne formy zabawy – zjazd na linie, pajęcze sieci, ogromny piraci statek, megazakręcone zjeżdzalnie i wiele innych!

Dla dzieci w wieku 2-7 lat – ultradługi tor przeszkód kryje w swoich zakamarkach wiele atrakcji. Oprócz tego bujaczki, huśtawki, i zjeżdżalnie… maluchy będą zachwycone!

Dla dzieci w wieku 3-12 lat – dla każdego coś dobrego – zabawkowa dżungla pochłonie dzieci na wiele godzin! Do tego ścianki do wspinaczki i obiekty dla najmłodszych.

SPRAWDŹ INNE ATRAKCJE DLA DZIECI!

To nie wszystko, co przygotowaliśmy dla najmłodszych gości! Sprawdź także nasze sale zabaw oraz animacje proponowane przez nasz resort!

SALE ZABAW

więcej

ANIMACJE DLA DZIECI

więcej