Sprawdź dostępność

Logo Panorama Morska
×
 
2
Dorosłych
Bez dzieci
Dziecko
Dziecko
Dziecko
wybierz

Sprawdź dostępność

Wyczyść
Wybierz date przyjazdu

więcej niż hotel przyjazny dzieciom nad morzem

sale zabaw

Aż 3 sale zabaw dla dzieci

Żaden hotel przyjazny dzieciom nad morzem nie ma takich sal zabaw!

Aż 3 sale zabaw dla dzieci, w których znajdują się atrakcje dla małych i dużych! U nas każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od płci i wieku. Nasze zabawki nie tylko bawią, ale i edukują, a do tego są w pełni bezpieczne.

Mini Club

Mini Club "COCO"

Kolorowa sala zabaw

Kolorowa sala zabaw dla dzieci od 3-8 lat z masą gierklocków, układanek, pluszaków, zwierzątek, samochodzików i innych ciekawych zabawek rozwijających inteligencję i zachęcających do nauki.

W Mini Clubie „Coco” dzieci pozostają pod czujnym okiem wykwalifikowanej opiekunki.

Sale zabaw dla dzieci od 3-8 lat

Świat dziecka „Tropi”

Zapewnią moc wrażeń wszystkim naszym małym gościom. Dzieci mogą w nich korzystać z gier, zabawek, dwóch suchych basenów z piłeczkami, labiryntów, zjeżdżalni, pochylni i wiele innych. Na sali Świat Dziecka „Tropi” dzieci znajdują się pod opieką rodziców.

Atrakcje dla dzieci w Panoramie Morskiej

Playland "Jumbo"

 Znajduje sie tutaj aż 5 stanowisk Xboxów, łącznie aż 37 gier dla dzieci w różnym wieku. Świadomie podzieliliśmy je na grupy wiekowe - dozwolone od 3, od 7, od 12, od 16 i od 18 lat. Nasi milusińscy znajdą tu również 2 słupy z grami interaktywnymi - łącznie 4 ekrany, Knoocker oraz skorzystają z ulubionych przez wszystkich dużych i małych gier planszowych typu monopol, warcaby, chińczyk i wiele innych.
Do wyboru, do koloru...

Nowy HIT w Panoramie Morskiej

Park maszyn VR!

Rozrywka nowej generacji! Dla miłośników wirtualnej rzeczywistości otworzyliśmy dla Was PARK MASZYN VR! A w nim:

  • Maszyna VR-TWO – pokaz VR w 9D
  • VR- HERO – gry akcji VR z czujnikami
  • VR RACE – symulator VR wyścigów
  • VR-KIDS – symulator VR dla dzieci

Dla gości w każdym wieku

Dla gości w każdym wieku

Atrakcje zarówno dla najmłodszych gości jak i młodzieży

Nieważne, czy przyjeżdżasz do nas z nastolatkiem czy kilkumiesięczną pociechą – w naszych salach zabaw znajdują się atrakcje zarówno dla najmłodszych gości jak i młodzieży, od grzechotek, poprzez klocki i gry planszowe, aż po X-boxy i maszynę VR 9D! Z naszych atrakcji nierzadko korzystają także dorośli - to rozrywka dla każdego!

U nas każdy znajdzie coś dla siebie

Dla chłopca i dziewczynki

Mnóstwo zabawy dla dziewczynek, moc atrakcji dla chłopców! U nas każdy znajdzie coś dla siebie, nieważne, czy interesuje się klockami czy lalkami. W dodatku wiele naszych atrakcji takich jak Knoocker, basen kulkowy, klocki i wiele innych zainteresują zarówno chłopca, jak i dziewczynkę!

Niech Twoje dziecko rozwija się nawet na wakacjach!

Ucz się poprzez zabawę

Celem naszych zabawek jest nie tyle bawić, ale przede wszystkim uczyć! Atrakcje dla dzieci w salach zabaw są starannie wybierane w ten sposób, aby zabawa nimi wspomagała edukację dzieci. Niech Twoje dziecko rozwija się nawet na wakacjach!

ZAMKNIJ