Sprawdź dostępność

Logo Panorama Morska
×
 
2
Dorosłych
Bez dzieci
Dziecko
Dziecko
Dziecko
wybierz

Sprawdź dostępność

Wyczyść
Wybierz date przyjazdu

więcej niż hotel przyjazny dzieciom nad morzem

sale zabaw

Żaden hotel przyjazny dzieciom nad morzem nie ma takich sal zabaw!

U nas każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od płci i wieku. Nasze zabawki nie tylko bawią, ale i edukują, a do tego są w pełni bezpieczne.

Mini Club

Mini Club "COCO"

Kolorowa sala zabaw dla dzieci od 3-8 lat z masą gier, klocków, układanek, pluszaków, zwierzątek, samochodzików i innych ciekawych zabawek rozwijających inteligencję i zachęcających do nauki. W Mini Clubie „Coco” dzieci pozostają pod czujnym okiem wykwalifikowanej opiekunki.

Sale zabaw dla dzieci od 3-8 lat

Świat dziecka „Tropi”

Zapewnią moc wrażeń wszystkim naszym małym gościom. Dzieci mogą w nich korzystać z gier, zabawek, dwóch suchych basenów z piłeczkami, labiryntów, zjeżdżalni, pochylni i wiele innych. Na sali Świat Dziecka „Tropi” dzieci znajdują się pod opieką rodziców.

Atrakcje dla dzieci w Panoramie Morskiej

Playland

 Znajduje sie tutaj aż 10 stanowisk Xboxów - najnowsze gry dla dzieci w różnym wieku. Świadomie podzieliliśmy je na grupy wiekowe - dozwolone od 3, od 7, od 12, od 16 i od 18 lat. Do tego w naszym Playlandzie znajdziemy nowoczesne maszyny VR, które przeniosą Cię do wirtualnego świata!

Nowy HIT w Panoramie Morskiej

KLOCKARNIA

Znajdująca się w Cetrnum Rozrywki FUnziBAr klockarnia to miejsce, którego nie ma nigdzie indziej! Wielka, wypełniona różnorodnymi klockami sala, w której mozna uruchomić swoją wyobraźnie i obudzić w sobie kontruktora!

Malpi Gaj

Malpi Gaj

Tak wielkiego Małpiego Gaju nie znajdziesz nigdzie w Polsce! To miejsce, w którym można udać się na prawdziwie dziką przyrodę! Chcesz wieszać się po lianach, zjeżdżać z ogromnego wulkanu, ścigać się na wielkich oponach i zwiedzać najskrytsze zakamarki dzungli? Nic prostszeg - u nas marzenia te są na wyciągnięcie ręki!

Salon gier

Miejsce dla miłośników gier typu Arcade. Coś dla dużych i małych - na starszych gości czekają tu cymbergaje, na młodszych natomiast przygotowaliśmy mnóstwo kolorowych automatów do gier.

Sala Artystyczna

Miejsce stowrzone z myślą o tych, którzy posiadają duszę artysty. Nasza Sala Artystyczna zaopatrzona jest we wszystko, co potrzebuje miłosnik sztuki - szalugi, przybory plastyczne, tablice magnetyczne itp. Daj się ponieść wyobraźni!

To nie wszystko co przygotowaliśmy dla najmłodszych gości - sprawdź inne atrakcje oraz nasze sale zabaw!

ANIMACJE DLA DZIECI

więcej

ATRKACJE DLA DZIECI

więcej