Sprawdź dostępność

Logo Panorama Morska
×
 
2
Dorosłych
Bez dzieci
Dziecko
Dziecko
Dziecko
wybierz

Sprawdź dostępność

Wyczyść
Wybierz date przyjazdu
Blog
2019-09-12 10:43:00

Hotel nad morzem All Inclusive - oszczędość czasu i pieniędzy!

Jeszcze nie tak dawno hotel nad morzem All Inclusive był czymś nieosiągalnym w Polsce, dziś jednak wielu urlopowiczów nie wyobraża sobie wakacji nad morzem bez wykupionej oferty All Inclusive. Za co wczasowicze pokochali All Inclusive? Co sprawia, że jest to oszczędność nie tylko pieniędzy, ale też czasu? O tym mowa w dzisiejszym wpisie.

 

HOTEL NAD MORZEM ALL INCLUSIVE – DLA KAŻDEGO COŚ DOBREGO!

Znalezienie restauracji, w której każdy z domowników znajdzie coś dla siebie, często graniczy z cudem. Każdy z domowników musi zazwyczaj pójść na jakiś kompromis, aby każdy członek rodziny był dostatecznie zadowolony z menu restauracji. Często też, oprócz preferencji dotyczących samej kuchni, musimy brać pod uwagę inne wymagania członków rodziny:

 

Najbardziej wymagającymi klientami są zazwyczaj dzieci – dogodzić więcej niż dwójce  dzieci w kwestii jedzenia nie raz graniczy z cudem.

Rozwiązaniem jest tu hotel nad morzem All Inclusive, który gwarantuje ogromny wybór dla każdego – bufety szwedzkie są świetnym rozwiązaniem. Produktów, których nie lubisz, po prostu sobie nie nakładasz!

 

 

HOTEL NAD MORZEM ALL INCLUSIVE – NIE ZA DUŻO, NIE ZA MAŁO LECZ W SAM RAZ!

Kiedy udajesz się do restauracji na obiad z rodziną, musisz liczyć się z tym, że porcje masz wyliczoną niezależnie od tego, czy potrawę zamawia dziecko, czy dorosły. W efekcie często mamy do czynienia z dwoma sytuacjami:

 

  • W przypadku pierwszej sytuacji, gdy posiłek zamawia dziecko – często jedzenie jest wyrzucane, gdyż nie jest ono w stanie zjeść tak dużej porcji. Jest to marnowanie jedzenia i pieniędzy.
  • W przypadku drugiej sytuacji, często dorosły nie najada się porcją narzuconą przez restaurację. Wiąże się to z koniecznością domówienia czegoś jeszcze – efekt? Marnujemy czas i znowu pieniądze.

Najlepszym rozwiązaniem jest hotel nad morzem All Inclusive, w którym samemu wyznacza się porcje posiłku. Dzięki temu każdy nałoży sobie tyle jedzenia, na ile właśnie ma ochotę – bez marnowania jedzenia, czasu czy pieniędzy.

 

 

HOTEL NAD MORZEM ALL INCLUSIVE – PONAD DWIE GODZINY WIĘCEJ W CIĄGU DNIA

Czy zdajesz sobie sprawę z tego, ile czasu marnujemy na wakacjach kiedy nie mamy wykupionego pobytu All Inclusive? Weźmy za przykład samą przerwę obiadową, na którą schodzi nam najwięcej czasu:

 

 

Jest to oczywiście wykres, który bierze pod uwagę TYLKO I WYŁĄCZNIE przerwę obiadową – nie mówiąc o śniadaniu, na które marnujemy czas kiedy musimy udać się do sklepu po produkty oraz aby przyszykować śniadanie i jeszcze po nim posprzątać. W efekcie ponad dwie godziny dziennie marnujemy na posiłki. Mało? To dla porównania – w ciągu dwóch godzin możemy w ciągu tygodniowego pobytu przykładowo:

 

Poniedziałek

obejrzeć film w kinie

Wtorek

spędzić czas w  Aquaparku nad morzem

Środa

udać się do wesołego miasteczka

Czwartek

pójść na plażę

Piątek

Iść na spacer na miasto

Sobota

Wziąć udział w animacjach nad morzem

Niedziela

Wybrać się na rejs statkiem

 

Zobacz więc ile atrakcji umyka na wakacjach nad morzem gdy nie wykupiliśmy wakacji All Inslusive – 2 godziny dziennie podczas 7-dniowego pobytu to aż 14 godzin, czyli cały jeden dzień pobytu  zmarnowany na posiłki!

Kiedy wykupimy ofertę hotelu nad morzem All Inclusive, nie musimy marnować czasu ani na szukanie restauracji, ani na czekanie na posiłek, ani tym bardziej na sprzątanie! Wszystko mamy bowiem na miejscu, gotowe przez cały czas, a co najważniejsze – kiedy tylko chcemy!

 

 

HOTEL NAD MORZEM ALL INCLUSIVE – I O NIC SIĘ NIE MARTWISZ!

Każda mama zna ten problem – zjawia się w najmniej spodziewanym momencie i przewraca cały plan wakacyjnego dnia do góry nogami. To nagła ochota Twojego dziecka na coś do jedzenia czy picia.

 

 

Co w przypadku, gdy nie mamy wykupionego pobytu All Inclusive? Oznacza to wyprawę na miasto w poszukiwaniu lodów, spacer do pokoju hotelowego po butelkę picia, ale przede wszystkim awanturą i zepsutymi nerwami.

Wybierając hotel nad morzem All Inclusive mamy problem z głowy – wszelkie przekąski mamy dostępne na miejscu i przez cały dzień, przez co nie musimy martwić się nagłą ochotą naszego dziecka na coś dobrego!

 

 

HOTEL NAD MORZEM ALL INCLUSIVE – WYBIERZ WYGODĘ I OSZCZĘDNOŚĆ!

Wolisz ciągłe planowanie, testowanie i marnowanie czasu czy wypoczywać z myślą, że wszystko robi za Ciebie hotel nad morzem? Wybór należy do Ciebie – niech wakacje nad morzem będą wypoczynkiem nie tylko dla ciała, ale i ducha! Pełny brzuch to dobry humor i większy komfort – pamiętaj o tym podczas wakacji nad morzem!

Podobał Ci się artykuł? Podaj dalej i udostępnij