Sprawdź dostępność

Logo Panorama Morska
×
 
2
Dorosłych
Bez dzieci
Dziecko
Dziecko
Dziecko
wybierz

Sprawdź dostępność

Wyczyść
Wybierz date przyjazdu
Blog
2021-06-17 09:00:00

Jarosławiec Domki – 3 powody dla których, warto wybrać domek letniskowy

Kto z nas nie marzył o własnym domku zimowym w górach czy letniskowym nad morzem? Chęć poczucia bycia w ‘domu’ daleko od domu zapoczątkowała modę na luksusowe namioty, przyczepy kempingowe czy też małe drewniane domki letniskowe.

Jarosławiec domki, przyczepa, namiot czy hotel?

Drewniany własny domek- ta namiastka domu w malowniczych stronach naszego kraju potrafi być droga i niepraktyczna. Domek letniskowy, który wymaga finansowego utrzymania i dużego nakładu pieniędzy, a także czasu jest raczej fanaberią. Z kolei przyczepa kempingowa też nie należy do tanich, a musimy jeszcze mieć miejsce parkingowe na jej przechowanie. Ciężko będzie wytłumaczyć taką potrzebę dodatkowego miejsca pod blokiem spółdzielni mieszkaniowej. Namiot? Kto był kiedyś ‘pod namiotem’ wie, że jest to raczej próba wytrzymałości, gdy warunki pogodowe nie sprzyjają, a w nocy nie możemy znaleźć odpowiedniego miejsca na nasz śpiwór tak by szyszki nie kłuły nas w plecy.

Jakie jest więc komfortowe rozwiązanie, które nie zmusza nas do długoterminowego zobowiązania finansowego, ani nie zagraci naszego mieszkania czy domu po to by go użyć raz do roku?

Odpowiedź na to pytanie znają turyści przyjeżdżający na wczasy nad morzem do Jarosławca w zachodniopomorskim.

Jarosławiec domki – Dlaczego turyści wybierają Jarosławiec?

Jarosławiec to doskonałe miejsce na wypoczynek, nie tylko ze względu na szerokie plaże, rodzinne walory miasta czy rozbudowaną bazę gastronomiczną i noclegową. Miasto oferuje również wiele atrakcji, nie tylko turyści z Jarosławca, ale także turyści z Darłowa, Ustki i Dąbek licznie odwiedzają tą nadmorską miejscowość.
 • Piękna, malownicza miejscowość, obsypana bursztynem. Poszukiwanie cennego złocistego kamienia to jest dopiero zabawa!
 • Plaża „Dubaj” pobudza wyobraźnię. Sceneria wręcz filmowa - wysokie klify, złocisty piasek, kamieniste falochrony…
 • Poranny brzeg morza - płytki, pozwalający na beztroską zabawę w morskich falach. Plaża dopasowana dla rodzin z dziećmi.
 • Plaża wieczorową porą zamienia się w doskonałe miejsce do puszczania latawców.
 • Natomiast gdy pogoda już nie rozpieszcza - nie ma u nudy! Muzeum, Aquapark, Motylarnia i wiele innych wzywają!
Po więcej powodów musicie przyjechać sami ;)

Jarosławiec domki - Dlaczego wybrać domek letniskowy?

1.Dogodna lokalizacja

Pierwszą zaletą jest że, domki letniskowe w Jarosławcu zlokalizowane są zazwyczaj w niedużej odległości od plaży, w otulinie pięknych lasów i łąk.
 • Jednocześnie, chcąc udać się do centrum, nie musimy pokonywać kilku kilometrów. Wygodne umiejscowienie domków sprawia, że bez trudu dotrzemy w wybrane przez siebie miejsce.
 • Możemy cieszyć się urlopem z dala od gwaru miasteczka, rozkoszując się ciszą, spokojem i szumem morza.
 • Wynajęcie domku letniskowego daje nam dużą niezależność. W przeciwieństwie do noclegu w hotelu, możemy czuć się jak u siebie w domu zapraszać znajomych, nie przejmować się osobami, które są za ścianą. Sposób użytkowania domku zależy tylko od nas.
 • Teren resortu zazwyczaj jest ogrodzony, dzięki czemu możemy czuć się bezpiecznie.
 • Jest on również doskonale przystosowany zarówno do dorosłych, jak i dzieci oferując wszystkim wiele atrakcji. Wśród najpopularniejszych można wymienić place zabaw dla najmłodszych, trampoliny, boisko do siatkówki czy możliwość wypożyczenia roweru.

2.Szeroki wybór ofert różnych domków letniskowych

Wiele ofert do wyboru to druga zaleta wynajęcia domku.
 • Do dyspozycji mamy różne lokalizacje, standardy i ceny.
 • Oprócz komfortowego zakwaterowania dającego nam intymność i własną przestrzeń mamy do wyboru wiele standardów domków letniskowych. Zaczynając od najwyższej jakości obsługi -usługę sprzątania, wymiany ręczników, pomoc techniczną.
 • Możemy zdecydować się na domki do wynajęcia nad morzem 2 osobowe, ale również dla grupy liczącej sobie 8-10 osób.
 • Ważną decyzją którą możemy podjąć jest wybór domku letniskowego w osadzie gdzie chcemy samodzielnie gotować oraz na własną rękę wymyślać atrakcje dla dzieci lub wybrać resort gdzie na terenie ośrodka mamy zapewnione wyżywienie All inclusive , animacje dla dzieci, wypoczynek spa itp.

3.Rozrywka to podstawa

Trzecią zaletą jest zabawa na świeżym powietrzu, którą możesz rozkoszować się na wiele sposobów. Od długich spacerów i wycieczek rowerowych, po korzystanie z obiektów dostępnych na terenie ośrodka.

 • Z reguły dla gości dostępne są: boiska, siłownia oraz place zabaw dla dzieci.
 • W obiektach o dobrym standardzie, można skorzystać także z takich atrakcji jak sauna i basen
 • Zwróć uwagę czy jest znajduję się wypożyczalnia sprzętów sportowych by uniknąć zbędnego balastu w walizkach
 • Zafunduj sobie masaż czy zabieg kapsuły SPA.
 • Korzystaj z zabaw dla dzieci prowadzonych przez animatorów
 • Większe obiekty organizują koncerty, nocne dance party, cyrk, pokaz magii, nauki tańca i wiele więcej.

Jarosławiec - ta mała miejscowość niewątpliwie potrafi oczarować i wiele zaoferować. Mamy nadzieje, że wybór domku letniskowego będzie udany, a czas w nadmorskiej miejscowości niezapomniany. Nie czekaj, sprawdź pakiety nad morzem i eksploruj nasze Polskie wybrzeże w promieniach słońca. Wybierz domki letniskowe w Jarosławcu i poczuj się JAK W DOMU. Ale jednak trochę lepiej. :)