Sprawdź dostępność

Logo Panorama Morska
×
 
2
Dorosłych
Bez dzieci
Dziecko
Dziecko
Dziecko
wybierz

Sprawdź dostępność

Wyczyść
Wybierz date przyjazdu

Interesuje Cię hotel na wyjazd integracyjny?

Wybierz nasz resort!

Tego nie da Ci żaden hotel na wyjazd integracyjny!

Integracja to równie ważna część pracy, co samo stanowisko. Zorganizuj wyjazd integracyjny nad Bałtykiem, aby podnieść efektywność swoich pracowników!

Jeśli hotel na wyjazd integracyjny to tylko resort Panorama Morska!

Jeśli hotel na wyjazd integracyjny to tylko resort Panorama Morska!

Najlepsze imprezy integracyjne

Najlepsze imprezy integracyjne podczas pobytów szkoleniowych, eventów i zjazdów. W ramach kompleksowej obsługi zorganizujemy: bankiet, Bal Piracki, „Świat wg Nadmorskich Górali”, Aquaparty, piknik firmowy czy ognisko. Impreza firmowa z noclegiem już od 199zł/ os!

czytaj więcejzwiń

Więcej niż hotel na wyjazd integracyjny - resort Panorama Morska!

zorganizujemy czas wolny za Ciebie!

W Panoramie Morskiej nie musisz martwić się o organizację wolnego czasu uczestnikom wyjazdu integracyjnego – bogaty plan imprez sprawi, że zrobimy to za Ciebie! Przez cały dzień odbywają się u nas różnorodne zajęcia, począwszy od zajęć sportowych, poprzez animacje dla dorosłych, a skończywszy na zabawach tanecznych i koncertach.

 

WIĘCEJ NIŻ HOTEL NA WYJAZD INTEGRACYJNY – ALL INCLUSIVE DLA WSZYSTKICH

To zdecydowanie jeden z największych plusów naszych wyjazdów integracyjnych. Nie musicie marnować czasu na wyjścia na kolacje, śniadanie czy obiady – wszystkie posiłki podawane są na miejscu w formie bufetów szwedzkich bez żadnych ograniczeń. W dodatku między posiłkami do dyspozycji uczestników są także bufety z przekąskami, a także zimne napoje i wybrane alkohole. Wszystko na miejscu, wszystko w cenie!

 

WIĘCEJ NIŻ HOTEL NA WYJAZD INTEGRACYJNY – MOC ATRAKCJI

Dodatkowo oferujemy także atrakcje nie tylko w formie zajęć, ale także liczne obiekty rekreacyjne. Do dyspozycji naszych gości jest Aquapark czynny przez cały rok, z którego uczestnicy wyjazdu integracyjnego mogą korzystać bez dodatkowych kosztów. Nad Aquaparkiem znajduje się także Strefa Wellness z basenami jacuzzi, a także z sanarium i fauny fińskiej. Ponadto na terenie naszego resortu znajduje się także Spa nad morzem, w którym można skorzystać z profesjonalnych zabiegów. Dla miłośników nowoczesnych technologii mamy także Park maszyn VR z symulatorami wirtualnej rzeczywistości a także Xbox-y. Proponujemy także różne możliwości uprawiania sportu, w tym siłownię, Aqua Aerobic, boiska sportowe oraz wypożyczalnię sprzętu sportowego.