Sprawdź dostępność

Logo Panorama Morska
×
 
2
Dorosłych
Bez dzieci
Dziecko
Dziecko
Dziecko
wybierz

Sprawdź dostępność

Wyczyść
Wybierz date przyjazdu

Sale konferencyjne nad morzem

Sale konferencyjne nad morzem

W naszym resorcie

W naszym resorcie zorganizujesz udaną konferencje nad Bałtykiem i inne spotkanie biznesowe. Gwarantujemy profesjonalną obsługę, pełne wyposażenie i nowoczesny sprzęt.

Tropicoco

max. 500 osób
Tropicoco

200

Tropicoco

300

Tropicoco

500

FUNziBAR

max. 800 osób
FUNziBAR

400

FUNziBAR

500

FUNziBAR

800

La Costa

max. 350 osób
La Costa

170

La Costa

250

La Costa

350

Batory

max. 150 osób
Batory

80

Batory

80

Batory

150

Hawana

max. 60 osób
Hawana

40

Hawana

40

Hawana

60

Fiesta

max. 15 osób
Fiesta

15

Fiesta

Fiesta

15

Riwiera

max. 12 osób
Riwiera

-

Riwiera

-

Riwiera

12

z najwyższą dbałością o szczegóły

Tego nie dadzą ci żadne sale konferencyjne nad morzem

Organizując konferencję lub szkolenie w naszym resorcie nad Bałtykiem możesz mieć pewność, że dołożymy wszelkich starań, aby pomóc Ci w organizacji tego wydarzenia. Nasz personel zajmie się przygotowaniem oprawy plastycznej, dekoracjami kwiatowymi oraz zdjęciami. Możesz nam zlecić również druk materiałów szkoleniowych i konferencyjnych. Wybierając Panoramę Morską masz pewność, że Twoja konferencja nad morzem lub szkolenie nad morzem będą przygotowane profesjonalnie.

czytaj więcejzwiń

Więcej niż hotel na wyjazd integracyjny - resort Panorama Morska!

zorganizujemy czas wolny za Ciebie!

W Panoramie Morskiej nie musisz martwić się o organizację wolnego czasu uczestnikom wyjazdu integracyjnego – bogaty plan imprez sprawi, że zrobimy to za Ciebie! Przez cały dzień odbywają się u nas różnorodne zajęcia, począwszy od zajęć sportowych, poprzez animacje dla dorosłych, a skończywszy na zabawach tanecznych i koncertach.

 

WIĘCEJ NIŻ HOTEL NA WYJAZD INTEGRACYJNY – ALL INCLUSIVE DLA WSZYSTKICH

To zdecydowanie jeden z największych plusów naszych wyjazdów integracyjnych. Nie musicie marnować czasu na wyjścia na kolacje, śniadanie czy obiady – wszystkie posiłki podawane są na miejscu w formie bufetów szwedzkich bez żadnych ograniczeń. W dodatku między posiłkami do dyspozycji uczestników są także bufety z przekąskami, a także zimne napoje i wybrane alkohole. Wszystko na miejscu, wszystko w cenie!

 

WIĘCEJ NIŻ HOTEL NA WYJAZD INTEGRACYJNY – MOC ATRAKCJI

Dodatkowo oferujemy także atrakcje nie tylko w formie zajęć, ale także liczne obiekty rekreacyjne. Do dyspozycji naszych gości jest Aquapark czynny przez cały rok, z którego uczestnicy wyjazdu integracyjnego mogą korzystać bez dodatkowych kosztów. Nad Aquaparkiem znajduje się także Strefa Wellness z basenami jacuzzi, a także z sanarium i fauny fińskiej. Ponadto na terenie naszego resortu znajduje się także Spa nad morzem, w którym można skorzystać z profesjonalnych zabiegów. Dla miłośników nowoczesnych technologii mamy także Park maszyn VR z symulatorami wirtualnej rzeczywistości a także Xbox-y. Proponujemy także różne możliwości uprawiania sportu, w tym siłownię, Aqua Aerobic, boiska sportowe oraz wypożyczalnię sprzętu sportowego. 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Jeśli chcesz zarezerwować salę lub dowiedzieć sie więcej na temat naszej oferty, skontaktuj się z naszą obsługą:

T: +48 94 34 82 999  E: rezerwacja@panorama-morska.pl
 

Napisz do nas


(*) - Wypełnij wymagane pola