Wieczór panieński w SPA – moda, którą pokochały Panny Młode!

23 Apr 2020

Wieczór panieński w SPA – moda, którą pokochały Panny Młode!

Wieczór panieński SPA to marzenie każdej przyszłej Panny Młodej. W hotelu nad morzem, jako wieczór panieński w SPA z noclegiem lub jako dzień SPA. Możliwości jest mnóstwo, a efekt jeden – zadowolona i odprężona zarówno Panna Młoda, jak i wszystkie uczestniczki!

 

Wieczór panieński w SPA – dlaczego Panna Młoda będzie Ci wdzięczna?

Nie trudno wyobrazić sobie, ile Panna Młoda ma spraw na głowie przed ślubem:

 

 

To jedynie podstawy, a jak dobrze wiemy, lista ta wydłuża się wraz z gustem i wymaganiami Panny Młodej oraz wraz z prężnie rozwijającą się modą ślubną. Efekt? Panna Młoda czuje się:

  • Zestresowana – ciągle myśli, czy wszystko jest załatwione? Czy o czymś nie zapomniała?
  • Zmęczona – nadmiar spraw po prostu ją przytłacza

Może mieć to ogromny wpływ na wygląd przyszłej Panny Młodej w dniu ślubu. Naukowcy udowodnili, że stres i zmęczenie źle wpływają na wygląd i kondycję skóry. Ich skutki dla naszego wyglądu to:

 

 

Wieczór panieński w SPA to więc idealna okazja, aby oderwać przyszłą Pannę Młodą od góry zmartwień i obowiązków i zafundować jej kompleksową regenerację. Wieczór panieński SPA przynosi bowiem korzyści na dwóch płaszczyznach:

 

 

Zabiegi SPA przed ślubem świetnie przygotują ciało Panny Młodej i sprawią, że jej cera będzie promieniała w tym najważniejszym dla niej dniu. Przede wszystkim jednak odciąży to jej umysł od ogromu przygotowań i przedślubnej gorączki!

 

Wieczór panieński SPA – hotel zajmie się organizacją!

Nie trzeba tłumaczyć, że te same korzyści będą miały także inne uczestniczki wieczoru panieńskiego. Dlaczego jeszcze warto zdecydować się na wieczór panieński SPA? To proste – wykupujesz pakiet i organizacje wieczoru panieńskiego masz z głowy!

Przy organizacji wieczoru panieńskiego na własną rękę musisz do pilnować, aby wszystko dopięte zostało na ostatni guzik:

 

 

Organizacja wieczoru panieńskiego w SPA sprawia, że o wszystko martwi się obsługa – oczywiście pod warunkiem, że wybierzecie na organizację wieczoru panieńskiego SPA odpowiedni obiekt.

 

SPA wieczór panieński – jakie SPA wybrać?

Na początku musicie zdecydować, czy chcecie wybrać się na jeden wieczór, czy może weekend; również czy wybieracie SPA w swoim mieście czy też może np. SPA nad morzem. W tym celu warto przedyskutować wśród uczestniczek zarówno preferencje i możliwości grupy, jak i samej Panny Młodej. Kiedy już wybierzecie długość pobytu oraz preferowane miejsce, czas na dobór odpowiedniego obiektu. Podczas wyboru warto brać pod uwagę udogodnienia, które zapewnia hotel:

  • Wyżywienie All Inclusive – zapewnione jedzenie, picie i alkohol w cenie. Bez biegania do sklepu i tracenia zbędnego czasu podczas zabawy oraz martwienia się, czy starczy jedzenia, picia i alkoholu
  • Mnóstwo rozrywki przez cały dzień – nocne imprezy, animacje dla dorosłych, nielimitowany Aquapark, Xboxy, maszyny VR, Strefa Wellness, występy zespołów muzycznych, koncerty, ogniska z kiełbaskami, nauka tańców, różne formy uprawiania sportu – sprawdź, czy będziecie w tym miejscu się dobrze bawić!
  • Zapewnienie niezbędnych gadżetów na Wieczór Panieński – szarfy dla panny młodej, gadżetów, szampana, balonów, specjalnego szlafroka, tatuaży dla uczestniczek itp.

Wybierając obiekt spełniający wszystkie te wymogi sprawimy, że wieczór panieński SPA będzie niezapomniany, a Ty nie musisz się martwić dosłownie o nic!

 

Wieczór panieński w SPA z noclegiem – dlaczego lepsze niż dzień SPA?

Dzień SPA to fajna forma spędzania wolnego czasu, jednak weekend panieński SPA to opcja, która zadowoli Was w pełni. Dlaczego?

  • Możecie zwieńczyć odprężający dzień SPA wspaniałą imprezą z drinkami, nie martwiąc się zarówno o transport jak i nocleg dla uczestniczek. Rano udacie się na pyszne, wypasione śniadanie All Inclusive (które zrobi się samo!) i ciepłą kawę!
  • Skorzystacie z większej liczby atrakcji. Kilka godzin w ciągu dnia to nie to samo co 3 dni. To 3x więcej rozrywki, 3x więcej atrakcji i 3x więcej możliwości, by zarówno się odprężyć, jak i dobrze zabawić.
  • Możecie wybrać dowolne miejsce na mapie. Mieszkając na co dzień w dużym mieście warto pomyśleć o relaksie SPA nad morzem – mieszkając jednak kilkaset kilometrów od morza trudno wybrać się tylko na jeden wieczór. Wybierając weekend panieński możecie totalnie zaszaleć i udać się tam, gdzie na co dzień nie możecie się wybrać!

 

Trudno też oderwać się od organizacji ślubu, kiedy nadal zostaje się w mieście, w którym ten ślub będzie organizowany. Najlepiej oderwać się zupełnie od codzienności, zarówno duchem, jak i ciałem. Porwijcie Pannę Młodą do miejsca, które zauroczy ją pięknymi zachodami słońca (np. nad morzem) i czystym powietrzem, które totalnie odświeży jej umysł. Od razu spojrzy na organizację ślubu świeżym okiem!

 

Wieczór panieński w SPA – poczujcie się jak królowe!

Przed Panną Młodą trudny czas, który powinien być przecież najpiękniejszym okresem w jej życiu. Zadbaj o to, aby była zrelaksowana i promienna – zafunduj jej wieczór panieński, który wspominać będzie do końca życia!

Hat dir der Artikel gefallen? Mach weiter und teile

Loading
Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen