obiekty konferencyjne nad morzem

Wybierz sezon i strefę

sale i obiekty konferencyjne nad morzem

Health Resort & Medical SPA Panorama Morska w Jarosławcu to idealne miejsce na konferencje nad morzem, imprezy firmowe nad morzem,  wyjazdy biznesowe nad morzem. Tutaj zorganizujesz konferencje, szkolenia, a także integracyjne wyjazdy firmowe.

wyjazdy biznesowe nad morzem
wyjazdy biznesowe nad bałtykiem
najlepsze konferencje nad morzem

sale konferencyjne nad morzem

Panorama Morska dba o dobrą organizację wydarzeń biznesowych. Organizowane przez nas imprezy firmowe nad morzem i konferencje nad morzem są niepowtarzalne. Mamy wszystko, czego potrzeba do odpowiedniego przygotowania konferencji lub szkolenia. W naszych klimatyzowanych salach konferencyjnych nad morzem i salach szkoleniowych nad morzem znajduje się projektor multimedialny z ekranem, rzutnik slajdów, system nagłaśniający, mikrofony bezprzewodowe i przewodowe oraz zestaw video, flipchart i ekran. Zapewniamy również dostęp do komputera, internetu, drukarki i faxu. Z nami organizacja wydarzenia biznesowego okazuje się dziecinnie prosta!

tego nie dadzą Ci żadne hotele konferencyjne nad morzem!

Organizując konferencję lub szkolenie w naszym resorcie nad Bałtykiem możesz mieć pewność, że dołożymy wszelkich starań, aby pomóc Ci w organizacji tego wydarzenia. Nasz personel zajmie się przygotowaniem oprawy plastycznej, dekoracjami kwiatowymi oraz zdjęciami. Możesz nam zlecić również druk materiałów szkoleniowych i konferencyjnych. Wybierając Panoramę Morską masz pewność, że Twoja konferencja nad morzem lub szkolenie nad morzem będą przygotowane profesjonalnie, z najwyższą dbałością o szczegóły.

najlepsze konferencje nad Bałtykiem
Loading
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij