Sprawdź dostępność

Logo Panorama Morska
×
 
2
Dorosłych
Bez dzieci
Dziecko
Dziecko
Dziecko
wybierz

Sprawdź dostępność

Wyczyść
Wybierz date przyjazdu

Rodzinny Park Rozrywki nad morzem

Kraina Morskich Przygód - NOWOŚĆ!

Rodzinny park rozrywki nad morzem

Atrakcje dla rodzin, dorosłych, mlodziezy, nastolatków i dzieci

Kiedy myślisz, że w Panoramie Morskiej jest już wszystko, my zawsze znajdziemy sposób, aby Cię zaskoczyć! W naszym resorcie powstało całoroczne Wesołe Miasteczko "Kraina Morskich Przygód"! Rodzinny park rozrywki nad morzem, który przeniesie Cię do świata powietrznych szaleństw
Wesołe Miasteczko w terminie od 30.05 do 23.06 czynne w godzinach 12:30-15:30
Zapraszamy!
CENNIK DLA GOŚCI ZEWNĘTRZNYCH ZNAJDUJE SIĘ TUTAJ


Atrakcje nie są włączane jednocześnie, lecz wg harmonogramu z uwzględnieniem przerw technicznych i warunków pogodowych.

Park rozrywki w wojewódzwie zachodniopomorskim

1. Podniebny rejs

Szalone ewolucje w powietrzu dla doświadczonych pilotów – sam decydujesz o kierunku lotu! Podniebny Rejs to aż 6 samolotów, z których można korzystać pojedynczo lub w dwie osoby. Dzięki możliwości indywidualnego sterowania pasażer sam decyduje, czy chce wzbić się w powietrze czy też pozostać w dole. Poczuj się jak pilot samolotu i obejmij stery podniebnego szybowca!

1. Podniebny rejs

Atrakcje w naszym rodzinnym parku rozrywki

Chcesz lecieć do góry nogami? Żaden problem! Wolisz bezpiecznie szybować nisko nad ziemią? To również jest możliwe! Gromnym plusem naszej atrakcji jest to, że może z niej korzystać każdy - zarówno miłośnik ekstremalnych atrakcji, jak i goście wolący spokojniejsze przejażdżki!

2. Zakręcona ośmiornica

Co jeszcze znajdziesz w naszym rodzinnym parku rozrywki?

Obracająca się karuzela dla dzieci w klimacie nadmorskich rybek. Najmłodsi goście mogą wybrać się w ekscytującą przejażdżkę wraz z uwielbianym przez wszystkie dzieci Panoramisiem – ośmiorniczką Locą. Macki ośmiornicy podnoszą się i opadają, co gwarantuje starszym dzieciom jeszcze większe doznania. Jeśli jednak z atrakcji chcą skorzystać najmłodsi goście, ośmiorniczka może obracać się bez podnoszenia swoich macek. 

3. Morska Filiżanka

Rodzinny park rozrywki nad morzem!

Nowoczesna wersja ulubionej atrakcji obrotowej dla dzieci znanej wszystkim z placów zabaw. Zakręcone filiżanki stworzone są z myślą o małych dzieciach. Filiżanki obracają się wokół własnej osi, fundując dzieciom niesamowitą zabawę. Dodatkowo pasażerowie mogą same sterować ruchem obrotowym za pomocą pokrętła znajdującego się pośrodku filiżanki, dzięki czemu zabawa jest jeszcze ciekawsza!

Rodzinny park rozrywki, jakiego nie znajdziesz nigdzie indziej!

4. Statek TropiCoco

Wahadłowy statek dla najmłodszych śmiałków. Dzięki niemu nasze pociechy mogą poczuć się jak podczas rejsu na pirackim statku! Lekki kąt nachylenia statku podczas przejażdżki sprawia, ze z atrakcji korzystać mogą nawet najmłodsze dzieci.

4. Statek TropiCoco

Rodzinny park rozrywki nad morzem z mnóstwem atrakcji!

Egzotyczne palmy, przepiękny statek i znane wszystkim papużki Tropi i Coco - Twoja pociecha będzie zachwycona!

5. Rozbujane Statki

To nie wszystko, co oferuje nasz rodzinny park rozrywki!

Niesamowite doznanie w podwodnym klimacie z Blancą, Rico i Locą. Dwa pirackie statki zapraszają na rejs po morzu. Najmłodsze dzieci mogą poczuć się jak na prawdziwym statku, który dryfuje po lekko falującym morzu. To idealna atrakcja dla dzieci, które  lubią łagodne atrakcje.

6. Liany z Panoramy

Takich atrakcji nie ma żaden inny Park Rozrywki w Polsce!

Pohuśtaj się jak Tarzan! Nasza morska przygoda zaprowadziła Cię na bezludną wyspę – tu również czeka Cię świetna zabawa! Usiądź na krześle, a nasza karuzela uniesie Cię nad ziemię i pozwoli na szaloną przygodę wśród lian!

Jedyny taki park rozrywki w województwie zachodniopomorskim

7. Roller LaCoster

Emocjonująca rodzinna przejażdżka po zakręconym torze. Szalona kolejka to aż 138m zakrętów, wzniesień i zjazdów. Podczas przejażdżki pasażerowie znajdują się w kolejce z 6 wagonami 4 osobowymi, która porusza się z prędkością 8km/h. Daj się ponieść wyobraźni i usiądź na grzbiecie szalonego, niebieskiego rekina!

7. Roller LaCoster

Najlepszy park rozrywki w Polsce!

Dokąd zaprowadzi Cię nasz szalony rekin? Wzbije się wysoko w górę czy zjeżdzać będzie z góki na pazurki? Ta ekscytująca przejażdżka zostawi w Twojej pamięci niezapomniane wspomnienia!

8. Konik Morski

Rodzinny park rozrywki dla małych i dużych!

 Z górki na pazurki – czyli uwielbiana przez wszystkich wieża przedstawiona w niebanalnej formie. Nasz Konik Morski przyciąga najmłodszych gości mnogością świateł, niesamowitą kolorystyką oraz dziecięcym wzorem. Atrakcja wznosi się pionowo do góry, by zaraz z powrotem zjechać w dół z różną intensywnością. Przekonaj się jak świetna jest to zabawa!

9. Roztańczone Łódki

To wszystko znajdziecie w naszym rodzinnym parku rozrywki!

Zwariowany taniec w towarzystwie Tropi i Coco. Cztery 4-osobowe łódki potrafią wykonać aż 18 obrotów na minutę! Czy odważysz się zatańczyć razem z nimi? Zapraszamy wszystkich śmiałków do niesamowitej zabawy. Zobacz jak świat wokół wiruje!

Jedyny taki park rozrywki nad morzem!

10. Piracka Przygoda

Wybierz się na Piracką Przygodę! To ogromny galeon dla starszych miłośników morskich przygód, który pomieści aż 32 osoby. Podczas przejażdżki statek przechyla się pod kątem 140°, co gwarantuje niesamowite doznania!

10. Piracka Przygoda

Odwiedź nasz rodzinny park rozrywki!

Tylko prawdziwi łowcy przygód odważą się na tak ekscytującą przejażdżkę! Nasz pełęn emocji rejs po morzu ogarniętym przez sztorm to przygoda, której nie da się zapomnieć!

Rodzinny park rozrywki nad morzem w województwie zachodniopomorskim

Kraina Morskich Przygód

Nasze Wesołe Miasteczko jest JUŻ OTWARTE przez cały rok dla gości resortu oraz gości zewnętrznych. Zapraszamy!