Sprawdź dostępność

Logo Panorama Morska

2
Dorosłych
Bez dzieci
Dziecko
Dziecko
Dziecko
wybierz

Wyczyść
Wybierz date przyjazdu

Doradca klienta ds. sprzedaży ofert turystycznych

2021-12-28 14:16:00

Wynagrodzenie: 5000-7000 pln

Zakres obowiązków:

  • e-mailowa i telefoniczna obsługa klienta,
  • przygotowywanie oferty zgodnie z preferencjami klienta oraz umiejętna sprzedaż oferty Health Resort & Medical Spa Panorama Morska w Jarosławcu
  • pozyskiwanie nowych klientów

Wymagania:

  • biegła znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • wykształcenie min. Średnie
  • doświadczenie w sprzedaży ofert turystycznych będzie dodatkowym atutem
  • odpowiedzialność, systematyczność i dokładność w realizacji obowiązków
  • kultura osobista i kultura rozmowy telefonicznej
  • sprawna obsługa komputera
  • entuzjazm, pozytywna energia i bezkonfliktowy charakter
  • odpowiedzialność za wykonaną pracę
  • rzetelność i poszanowanie miejsca pracy
  • dyspozycyjność, komunikatywność
  • dobra organizacja pracy, skrupulatność

Zalety podjęcia pracy w naszym dziale rezerwacji:

  • Wynagrodzenie brutto: 5000-7000
  • atrakcyjne zarobki
  • kompleksowe szkolenie i wdrożenie w nowe zadania
  • nowoczesne systemy i aplikacje usprawniające obsługę Klienta

Lokalizacja biura:

Wrocław, ul. Legnicka

Kontakt:
praca@panorama-morska.pl
tel. 94 34 82 779