więcej niż hotel z animacjami dla dzieci nad morzem

Wybierz sezon i strefę

Marzy Ci się hotel z animacjami dla dzieci nad morzem?

Dobrze trafiłeś! W naszym resorcie organizowane są zajęcia dla dzieci w każdym wieku - zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek! Zapewniamy niezapomniane wakacje z animacjami dla dzieci!

hotel nad morzem dla dzieci
najlepszy hotel dla rodzin z dziećmi nad Bałtykiem
wczasy dla dzieci nad Bałtykiem

Tego nie da Ci żaden hotel z atrakcjami dla dzieci nad morzem!

Codziennie grupa animatorów organizuje dzieciom atrakcje w postaci gier zespołowych, zawodów sprawnościowych i zabaw tanecznych. Razem z dziećmi śpiewamy piosenki, malujemy i spędzamy wakacje nad Bałtykiem w miłej atmosferze. Wieczorami zapraszamy zarówno dzieci, jak i rodziców, do wspólnej zabawy. Dobrze zorganizowane wczasy nad morzem to super zabawa i moc wrażeń.

Jeśli hotel dla rodzin z dziećmi nad morzem to tylko resort Panorama Morska!

Żaden hotel rodzinny nad morzem nie ma takich animacji jak Panorama Morska. Po dniu pełnym wrażeń zapraszamy wszystkie dzieci na nasz Bal Pidżamowca, dyskotekę pełną konkursów, tańca i przeróżnych atrakcji.

hotel nad morzem z animacjami przez cały dzień
hotel z atrakcjami dla dzieci nad morzem

Papuga z marzeniem

W naszym resorcie znajduje się specjalna maszyna, za pomogą której Twoje dziecko wykona własnoręcznie maskotkę - nie jest to jednak zwykła matkotka, gdyż zawiera ona w sobie… marzenie!

hotel z atrakcjami dla dzieci nad Bałtykiem
hotel nad morzem z animacjami

Rodzinne ogniska

Tematyczne ogniska, którym towarzyszą zabawy - między innymi dmuchańce i wizyta szczudlarza. Dla miłośników kiełbasek z ogniska przygotowaliśmy pyszne smakołyki z grilla.

Występy i pokazy

Występy cyrkowe, pokazy magii i iluzji, teatrzyki... To wszystko odbywa się u nas, w Panoramie Morskiej! Nie musisz przekraczać terenu naszego resortu, aby uczestniczyć w prawdziwym show z udziałem profesjonalistów!

hotel nad morzem z atrakcjami dla dzieci

Malowanie Twarzy

Nasi animatorzy wyczarują na buzi Twojego dziecka co tylko będzie chciało! Farbki używane przez naszych animatorów posiadają atesty i są hipoalergiczne.

Mini Disco

To zabawa, którą kocha każde dziecko! Tance z animatorami w rytm ulubionych piosenek porwą do zabawy nie tylko dzieci!

Loading
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij