więcej niż hotel przyjazny dzieciom nad morzem

sale zabaw

Wybierz sezon i strefę

Żaden hotel przyjazny dzieciom nad morzem nie ma TAKICH sali zabaw!

Aż 3 sale zabaw dla dzieci, w których znajdują się atrakcje dla małych i dużych! U nas każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od płci i wieku. Nasze zabawki nie tylko bawią, ale i edukują, a do tego są w pełni bezpieczne.

hotel przyjazny dzieciom nad morzem
hotel przyjazny dzieciom nad Bałtykiem
hotel dla rodzin z dziećmi nad morzem

Mini Club "Coco"

Kolorowa sala zabaw dla dzieci od 3-8 lat z masą gier, klocków, układanek, pluszaków, zwierzątek, samochodzików i innych ciekawych zabawek rozwijających inteligencję i zachęcających do nauki.

W Mini Clubie „Coco” dzieci pozostają pod czujnym okiem wykwalifikowanej opiekunki.

super hotel dla dzieci nad Bałtykiem

Świat Dziecka „TROPI”

To sale zabaw dla dzieci od 3-8 lat, które zapewnią moc wrażeń wszystkim naszym małym gościom. Dzieci mogą w nich korzystać z gier, zabawek, dwóch suchych basenów z piłeczkami, labiryntów, zjeżdżalni, pochylni i wiele innych. Na sali Świat Dziecka „Tropi” dzieci znajdują się pod opieką rodziców.

Playland "Jumbo"

Atrakcje dla dzieci w Panoramie Morskiej to nie tylko zabawa w Aquaparku. W nowym sezonie przygotowaliśmy specjalną rozrywkę i edukację dla młodszych i starszych dzieci. Znajdą się tutaj miedzy innymi 5 stanowisk Xboxów, łącznie aż 37 gier dla dzieci w różnym wieku. Świadomie podzieliliśmy je na grupy wiekowe - dozwolone od 3, od 7, od 12, od 16 i od 18 lat. Nasi milusińscy znajdą tu również 2 słupy z grami interaktywnymi - łącznie 4 ekrany, Knoocker oraz skorzystają z ulubionych przez wszystkich dużych i małych gier planszowych typu monopol, warcaby, chińczyk i wiele innych.
Do wyboru, do koloru...

hotel przyjazny rodzinie nad morzem z basenem
hotele z atrakcjami dla dzieci nad morzem

PARK MASZYN VR!

Nowy HIT w Panoramie Morskiej - rozrywka nowej generacji! Dla miłośników wirtualnej rzeczywistości otworzyliśmy dla Was PARK MASZYN VR! A w nim:

  • Maszyna VR-TWO – pokaz VR w 9D
  • VR- HERO – gry akcji VR z czujnikami
  • VR RACE – symulator VR wyścigów
  • VR-KIDS – symulator VR dla dzieci
wczasy rodzinne nad morzem atrakcje dla dzieci
hotel przyjazny dzieciom morze

Dla gości w każdym wieku

Nieważne, czy przyjeżdżasz do nas z nastolatkiem czy kilkumiesięczną pociechą – w naszych salach zabaw znajdują się atrakcje zarówno dla najmłodszych gości jak i młodzieży, od grzechotek, poprzez klocki i gry planszowe, aż po X-boxy i maszynę VR 9D! Z naszych atrakcji nierzadko korzystają także dorośli - to rozrywka dla każdego!

Dla chłopca i dziewczynki

Mnóstwo zabawy dla dziewczynek, moc atrakcji dla chłopców! U nas każdy znajdzie coś dla siebie, nieważne, czy interesuje się klockami czy lalkami. W dodatku wiele naszych atrakcji takich jak Knoocker, basen kulkowy, klocki i wiele innych zainteresują zarówno chłopca, jak i dziewczynkę!

wczasy dla dzieci nad morzem

Ucz się poprzez zabawę

Celem naszych zabawek jest nie tyle bawić, ale przede wszystkim uczyć! Atrakcje dla dzieci w salach zabaw są starannie wybierane w ten sposób, aby zabawa nimi wspomagała edukację dzieci. Niech Twoje dziecko rozwija się nawet na wakacjach!

hotel dla rodzin z dziećmi nad Bałtykiem
Loading
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij