Sprawdź dostępność

Logo Panorama Morska
×
 
2
Dorosłych
Bez dzieci
Dziecko
Dziecko
Dziecko
wybierz

Sprawdź dostępność

Wyczyść
Wybierz date przyjazdu

Centrum Rozrywki FunZiBar - planowana NOWOŚĆ 2023

Centrum Rozrywki FunZiBar - Jedyny taki obekt w Polsce!

OTWARCIE JUŻ WKRÓTCE!

Planowana nowość na 2023 rok - Centrum Rozrywki FunZiBar to aż 4500m2 tematycznej zabawy w niepowtarzalnym klimacie łączacy w sobie tropiki, podwodny świat, rajskie plaże oraz dziką dżungle, będące w połączeniu światem wszystkim już dobrze znanych maskotek resortu, czyli Panoramisiów.  Znajdziemy tu m.in:
 • Kręgielnię
 • Klockarnię
 • Salę zabaw
 • Bilard
 • Playland
 • Salę animacyjną
 • Salę artystyczną
 • Studio Foto
 • Bar
 • Strefę Malucha
 • Mini Club
 • Salon Gier

Otwarcie już w 2023 roku!

Centrum Rozrywki FunZiBar to zupełnie inny wymiar rozrywki, który przeniesie całą rodzinę do świata rozrywki i nowych technologii!

Kręgielnia

Coś dla fanów klasycznych form rozrywki, przedstawiona w innowacyjnej formie. Nasza kręgielnia będzie połączeniem nowoczesnego designu oraz klasyki jaką jest gra w kręgle.

Klockarnia

Będzie to miejsce stworzone dla wszystkich fanów klocków - zarówno dużych, jak i małych! Klockarnia to miejsce, w którym możemy obudzić w sobie zmysł kontruktorski i dać upust swojej wyobraźni. Nie ma lepszej formy nauki poprzez zabawę niż zabawa klockami - trenują one koncentrację, pomagają się zrelaksować, a także rozwijają wyobraźnię przestrzenną. A czy istnieje lepsza forma zabawy klockami niż wizyta w świecie zbudowanym z klocków!?

Małpi Gaj

Nasz Małpi Gaj to aż 600m2 zabawy na 3 poziomach. Znajdziemy tam siedem zjeżdżalni, w których skład wchodzą; zjeżdżalnia czterotorowa, zjeżdżalnia dwutorowa, zjeżdżalnia dwutorowa stroma, zjeżdżalnia tubowa kręcona, zjeżdżalnia tubowa prosta, zjeżdżalnia pontonowa oraz zjeżdżalnia rolkowa. A to nie wszystko! Na nasze pociechy czekać będzie także wulkan do wspinaczki oraz zjazdu, cztery armatki pneumatyczne, tor ninja i wiele innych atrakcji. Rodzice w tym czasie będą mogli się zrelaksować przy kawie spoglądając na swoje pociechy z góry. Na najwyższym piętrze znajdować się będzie także trefa malucha, gdzie najmłodsze pociechy do 3 lat mogą bezpiecznie bawić się pod czujnym okiem rodzica.

... i wiele innych!

To nie wszystko, co znajdować się będzie w naszym Centrum Rozrywki! Znajdziemy tu również gry zaprogramowane w najnowocześniejszej technologii VR, a także Salon Gier typu arcade oraz Mini Club. W Centrum Rozrywki zagramy też w bilarda oraz wykonamy pamiątkowe zdjęcie z papugami Tropi i Coco. Zarówno zdjęcia, jak i gadżety reklamowe oraz pamiątki kupimy w firmowym sklepiku, który również znajdziemy w budynku. W przerwie między układaniem klocków a graniem w bilarda zrelaskować się będziemy mogli w barze oferującym napoje alkoholowe i bezalkoholowe. W budynku odbywać się będą również animacje oraz zajęcia sportowe w specjalnie przygotowanych do tego celu sali artystycznej oraz sali animacyjnej.

Centrum Rozrywki FunZiBar - Kiedy otwarcie?

Owarcie Centrum Rozrywki planowane jest na 2023 rok. O otwarciu poszczególnych atrakcji informować będziemy Państwa poprzez nasz profil na Facebooku oraz Instagramie - zachęcamy do śledzenia naszych profili w Social Mediach, aby nie przegapić tej wspaniałej wiadomości!

Facebook
Instagram