Sprawdź dostępność

Logo Panorama Morska
×
 
2
Dorosłych
Bez dzieci
Dziecko
Dziecko
Dziecko
wybierz

Sprawdź dostępność

Wyczyść
Wybierz date przyjazdu
Blog

    Zobacz pozostałe

2020-04-23 10:19:00

Wieczór panieński w SPA - moda, którą pokochały Panny Młode!

Wieczór panieński SPA to marzenie każdej przyszłej Panny Młodej. W hotelu nad morzem, jako wieczór panieński w SPA z noclegiem lub jako dzień SPA. Możliwości jest mnóstwo, a efekt jeden – zadowolona i odprężona zarówno Panna Młoda, jak i wszystkie uczestniczki!

 

WIECZÓR PANIEŃSKI W SPA – DLACZEGO PANNA MŁODA BĘDZIE CI WDZIĘCZNA?

Nie trudno wyobrazić sobie, ile Panna Młoda ma spraw na głowie przed ślubem:

 

 

To jedynie podstawy, a jak dobrze wiemy, lista ta wydłuża się wraz z gustem i wymaganiami Panny Młodej oraz wraz z prężnie rozwijającą się modą ślubną. Efekt? Panna Młoda czuje się:

  • Zestresowana – ciągle myśli, czy wszystko jest załatwione? Czy o czymś nie zapomniała?
  • Zmęczona – nadmiar spraw po prostu ją przytłacza

Może mieć to ogromny wpływ na wygląd przyszłej Panny Młodej w dniu ślubu. Naukowcy udowodnili, że stres i zmęczenie źle wpływają na wygląd i kondycję skóry. Ich skutki dla naszego wyglądu to:

 

 

Wieczór panieński w SPA to więc idealna okazja, aby oderwać przyszłą Pannę Młodą od góry zmartwień i obowiązków i zafundować jej kompleksową regenerację. Wieczór panieński SPA przynosi bowiem korzyści na dwóch płaszczyznach:

 

 

Zabiegi SPA przed ślubem świetnie przygotują ciało Panny Młodej i sprawią, że jej cera będzie promieniała w tym najważniejszym dla niej dniu. Przede wszystkim jednak odciąży to jej umysł od ogromu przygotowań i przedślubnej gorączki!

 

WIECZÓR PANIEŃSKI SPA – HOTEL ZAJMIE SIĘ ORGANIZACJĄ!

Nie trzeba tłumaczyć, że te same korzyści będą miały także inne uczestniczki wieczoru panieńskiego. Dlaczego jeszcze warto zdecydować się na wieczór panieński SPA? To proste – wykupujesz pakiet i organizacje wieczoru panieńskiego masz z głowy!

Przy organizacji wieczoru panieńskiego na własną rękę musisz do pilnować, aby wszystko dopięte zostało na ostatni guzik:

 

 

Organizacja wieczoru panieńskiego w SPA sprawia, że o wszystko martwi się obsługa – oczywiście pod warunkiem, że wybierzecie na organizację wieczoru panieńskiego SPA odpowiedni obiekt.

 

SPA WIECZÓR PANIEŃSKI – JAKIE SPA WYBRAĆ?

Na początku musicie zdecydować, czy chcecie wybrać się na jeden wieczór, czy może weekend; również czy wybieracie SPA w swoim mieście czy też może np. SPA nad morzem. W tym celu warto przedyskutować wśród uczestniczek zarówno preferencje i możliwości grupy, jak i samej Panny Młodej. Kiedy już wybierzecie długość pobytu oraz preferowane miejsce, czas na dobór odpowiedniego obiektu. Podczas wyboru warto brać pod uwagę udogodnienia, które zapewnia hotel:

  • Wyżywienie All Inclusive – zapewnione jedzenie, picie i alkohol w cenie. Bez biegania do sklepu i tracenia zbędnego czasu podczas zabawy oraz martwienia się, czy starczy jedzenia, picia i alkoholu
  • Mnóstwo rozrywki przez cały dzień – nocne imprezy, animacje dla dorosłych, nielimitowany Aquapark, Xboxy, maszyny VR, Strefa Wellness, występy zespołów muzycznych, koncerty, ogniska z kiełbaskami, nauka tańców, różne formy uprawiania sportu – sprawdź, czy będziecie w tym miejscu się dobrze bawić!
  • Zapewnienie niezbędnych gadżetów na Wieczór Panieński – szarfy dla panny młodej, gadżetów, szampana, balonów, specjalnego szlafroka, tatuaży dla uczestniczek itp.

Wybierając obiekt spełniający wszystkie te wymogi sprawimy, że wieczór panieński SPA będzie niezapomniany, a Ty nie musisz się martwić dosłownie o nic!

 

WIECZÓR PANIEŃSKI W SPA Z NOCLEGIEM – DLACZEGO LEPSZE NIŻ DZIEŃ SPA?

Dzień SPA to fajna forma spędzania wolnego czasu, jednak weekend panieński SPA to opcja, która zadowoli Was w pełni. Dlaczego?

  • Możecie zwieńczyć odprężający dzień SPA wspaniałą imprezą z drinkami, nie martwiąc się zarówno o transport jak i nocleg dla uczestniczek. Rano udacie się na pyszne, wypasione śniadanie All Inclusive (które zrobi się samo!) i ciepłą kawę!
  • Skorzystacie z większej liczby atrakcji. Kilka godzin w ciągu dnia to nie to samo co 3 dni. To 3x więcej rozrywki, 3x więcej atrakcji i 3x więcej możliwości, by zarówno się odprężyć, jak i dobrze zabawić.
  • Możecie wybrać dowolne miejsce na mapie. Mieszkając na co dzień w dużym mieście warto pomyśleć o relaksie SPA nad morzem – mieszkając jednak kilkaset kilometrów od morza trudno wybrać się tylko na jeden wieczór. Wybierając weekend panieński możecie totalnie zaszaleć i udać się tam, gdzie na co dzień nie możecie się wybrać!

 

Trudno też oderwać się od organizacji ślubu, kiedy nadal zostaje się w mieście, w którym ten ślub będzie organizowany. Najlepiej oderwać się zupełnie od codzienności, zarówno duchem, jak i ciałem. Porwijcie Pannę Młodą do miejsca, które zauroczy ją pięknymi zachodami słońca (np. nad morzem) i czystym powietrzem, które totalnie odświeży jej umysł. Od razu spojrzy na organizację ślubu świeżym okiem!

 

WIECZÓR PANIEŃSKI W SPA – POCZUJCIE SIĘ JAK KRÓLOWE!

Przed Panną Młodą trudny czas, który powinien być przecież najpiękniejszym okresem w jej życiu. Zadbaj o to, aby była zrelaksowana i promienna – zafunduj jej wieczór panieński, który wspominać będzie do końca życia!

Podobał Ci się artykuł? Podaj dalej i udostępnij