Sprawdź dostępność

Logo Panorama Morska
×
 
2
Dorosłych
Bez dzieci
Dziecko
Dziecko
Dziecko
wybierz

Sprawdź dostępność

Wyczyść
Wybierz date przyjazdu
Blog

  Zobacz pozostałe

2020-09-10 09:48:00

First Minute – co to znaczy? Zalety ofert First Minute

Co to jest First Minute? Kiedy można z takiej oferty skorzystać? I przede wszystkim – dlaczego warto? Dziś odpowiadamy na wszystkie pytania!

 

FIRST MINUTE – CO TO?

Oferta First Minute to taka, którą rezerwuje się z dużym wyprzedzeniem – kilka miesięcy, a czasem nawet rok przed wyjazdem. Oferta taka zazwyczaj wychodzi tuż po zakończeniu tegorocznej oferty – np. oferta first minute wakacji nad morzem zazwyczaj pojawi się we wrześniu, natomiast oferta first minute weekendu listopadowego nad morzem – w styczniu.

 

FIRST MINUTE – CO TO ZNACZY DLA KLIENTA?

Tyle jeśli chodzi o teorie – w praktyce oznacza to dla nas możliwość rezerwacji wymarzonych wakacji w atrakcyjnej cenie! Z czasem dana oferta będzie drożeć – w przypadku promocji First Minute nie musimy obawiać się wzrostu ceny, gdyż wyższa cena nie będzie nas dotyczyć.

 

Jakie jeszcze inne korzyści, oprócz atrakcyjnej ceny, niesie ze sobą skorzystanie z promocji First Minute?

 

 1. Pełna dostępność

Im później rezerwujemy wakacje, tym mniejszy wachlarz możliwości jest do naszej dyspozycji. Korzystając z promocji First Minute możemy wprost przebierać w ofertach – wybrać idealną ilość łóżek, wielkość pokoju, a także rodzaj noclegu (domek lub obiekt hotelowy.)

 

Rezerwacja wakacji w późniejszym terminie może także całkowicie wykluczyć Twój pobyt w danym miejscu, jeśli zbyt późno dokonasz rezerwacji. W tym roku prognozuje się wzrost zainteresowania ofertami First Minute, który spowodowany być może:

 • Bonami turystycznymi – będziemy chcieli wykorzystać je jak najszybciej i w jak najniższej cenie ze strachu, że dany obiekt zostanie wypisany z listy podmiotów realizujących bony, a także że cena za dany obiekt wzrośnie

 

 • Zwiększenie zainteresowania turystyką – ze względu na długie zamknięcie w domach, niesatysfakcjonująco spędzony urlop w 2020 roku z powodu pandemii a także przez wyżej wymienione bony turystyczne oferty First Minute mogą cieszyć się w tym roku nadzwyczajnym zainteresowaniem

Słowem – kto pierwszy, ten lepszy. Warto się spieszyć, gdyż w tym roku pełne obłożenie grozi nam wyjątkowo wcześnie!

 

 1. Wszystko dopięte na ostatni guzik

Rezerwując wakacje First Minute mamy aż kilka miesięcy, a czasem niemalże rok na zaplanowanie wyjazdu. Możemy wtedy w pełni zaplanować kalendarz na przyszły rok i być przygotowanym na wszystkie możliwe okoliczności.

 

 

Zostawiając taką decyzję na ostatni moment możemy podjąć pochopną decyzję, której będziemy później żałować – szczególnie ze względu na brak odpowiednio szerokiego wyboru. Korzystając z promocji First Minute mamy pewność, że nic nas nie zaskoczy.

 

 1. Planowanie domowego budżetu

Rezerwując późno wakacje mamy o wiele mniej czasu, aby wygospodarować pieniądze z domowego budżetu. Taki nagły wydatek może też poważnie nadwyrężyć naszą kieszeń. Co innego podczas rezerwacji oferty First Minute:

 

 

 1. Wyczekane lepiej smakuje!

 Z punktu widzenia psychologicznego, zarezerwowanie wakacji First Minute to świetny motywator do codziennych zmagań. Rezerwacja wakacji na długo przed planowanym terminem polecana jest w szczególności:

 • Osobom ciężko pracującym
 • Studentom
 • Dzieciom
 • Osobom z dużą ilością obowiązków
 • Tym, którzy narzekają na brak czasu wolnego

 Im później zarezerwujemy wakacje, tym motywacja, że ciężki wysiłek zostanie wynagrodzony wymarzonymi wakacjami, jest krótszy. Korzystając z oferty First Minute mamy więc cały rok, aby żyć ze świadomością, że upragnione wakacje będą zwieńczeniem naszej ciężkiej pracy.

 

FIRST MINUTE – CO TO ZNACZY? PO PROSTU – PSYCHICZNY KOMFORT!

Promocje First Minute pod każdym względem są opłacalne i ułatwiają nam życie. Sprawdź nasze pakiety nad morzem i wybierz dla siebie idealną ofertę First minute!

Podobał Ci się artykuł? Podaj dalej i udostępnij