Sprawdź dostępność

Logo Panorama Morska
×
 
2
Dorosłych
Bez dzieci
Dziecko
Dziecko
Dziecko
wybierz

Sprawdź dostępność

Wyczyść
Wybierz date przyjazdu
Blog

    Zobacz pozostałe

2021-02-04 10:00:00

Zjeżdżalnie dla dzieci – Zabawy dla dzieci w hotelu

Zjeżdżalnia to świetna forma zabawy dla Twojego dziecka na świeżym powietrzu. Każdy, kto uwielbia adrenalinę, powiedziałby, że im większa zjeżdżalnia, tym większa radość z zabawy. W przypadku dzieci, warto jednak mierzyć siły na zamiary, ponieważ przestraszone maluchy na pewno nie podzieliliby powyższej opinii. Choć zabawa na zjeżdżalni to niewątpliwie niesamowita frajda, to warto jednak dostosować urządzenie do wielkości dziecka.

Dowiedzmy się gdzie nasze dziecko będzie czuło się bezpiecznie oraz gdzie można je zabrać, by zwykła zjeżdżalnia nie stała się nużąca.

Zjeżdżalnia dla dzieci – gdzie wybrać się z dzieckiem?

Zjeżdżalnie, marzenie młodych lat. Czekanie do ostatniego dzwonka w szkole, by po drodze do domu zaliczyć zabawę. Godziny spędzone na placu zabaw, zdarte kolana, ręce i w tym zmartwiona mama. Na jakim placu zabaw spędzić czas, by dziecko nie chodziło ze zdartymi kolanami po zabawie na zjeżdżalni.

Wypad na weekend nad morzem – to czas które twoje dziecko nie zapomni na długo. Większość hoteli i ośrodków wypoczynkowych dysponuje własnym basenem. W ostatnich latach stało się to wręcz normą. Czy jednak sam fakt udostępnienia gościom basenu świadczy już o tym, że korzystamy z w pełni komfortowego pobytu? Czy gładka tafla wody, długa na kilka metrów, to wystarczająco, by czas spędzony na wodnych szaleństwach był atrakcyjny? Cóż, dorośli mogą być mniej wymagający w tym zakresie i faktycznie zadowolić się prostokątnym basenem. Co innego dzieci, które domagają się co rusz nowych zabaw i atrakcji. Jakie elementy zapewnią maluchom rozrywkę i sprawią, że korzystanie z basenu nie znudzi się po kilku chwilach?

Oczywiście, szeroki wybór wodnych zjeżdżalni!

Zjeżdżalnia wodna – jedna to za mało!

Zjeżdżalnia dla dzieci to podstawowa atrakcja, jeśli hotel przyjazny dzieciom nad morzem rzeczywiście chce sprostać oczekiwaniom młodych gości. Jedna zjeżdżalnia jednak nie załatwia sprawy, ponieważ i ona może szybko stać się nudna. Tym bardziej, że z pewnością nie każdy brzdąc będzie mógł z niej korzystać. Kluczem jest wyposażenie strefy basenowej w kilka zjeżdżalni, najlepiej całkowicie od siebie różnych.
  • Dla dzieci w każdym wieku – dwu- i trzyletnie maluszki nie będą mogły korzystać z większych zjeżdżalni ze względów bezpieczeństwa. Dlatego, jeśli jesteśmy szczęśliwymi rodzicami takiego malca, upewnijmy się, że wybrany przez nas obiekt posiada również mniejszą wersję zjeżdżalni. Najlepiej taką, która wpada prosto do przyjaznego małym dzieciom baseniku, pełnego kolorowych zwierzątek. Sama radość!
  • Pod dachem i na zewnątrz – to żadna frajda, jeśli brzydka pogoda zabiera nam możliwość beztroskiego ślizgu do wody. Prawdziwy Aquapark zapewnia dzieciom możliwość zjeżdżania nawet przy brzydkiej, deszczowej pogodzie

Zjeżdżalnie dla dzieci – Dla łowców wrażeń

Czy wasze dzieci również nieustannie domagają się mocniejszych, silniejszych wrażeń? Niektóre pociechy to prawdziwi mali kaskaderzy i fani sportów ekstremalnych… Oczywiście, nie może również i dla nich zabraknąć ciekawej propozycji.
  • Długie, zakręcone zjeżdżalnie-tuby to coś, co pokocha każdy młody wyczynowiec. Prosta zabawa a cieszy młodszych, starszych, a nawet rodziców.
  • Hotele nad morzem dla rodzin z dziećmi mają przygotowane wiele zjeżdżalni pod rodziców - są to tory wieloosobowe. Szerokie tory pozwalają na zjazd do wody dla rodzica/ rodziców by trzymając za rękę, lub tylko towarzysząc dziecku mogli z nim zjechać i przy okazji poczuć zew dzieciństwa!
Sto procent bezpieczeństwa – gdy dzieci wesoło szaleją, rodzice pilnie obserwują, czy aby zabawy przebiegają bezpiecznie. Na basenie gwarancją bezpieczeństwa są nie tylko ratownicy, którzy czujnie obserwują, co dzieje się w wodzie i na zjeżdżalniach. Przede wszystkim każda zjeżdżalnia, a także wszystkie inne basenowe atrakcje powinny być starannie wykonane, rozplanowane z rozmysłem oraz regularnie konserwowane. Oczywiście zdarzają się upadki – Ale nie bój się! To nie jest wbrew zasadom szaleńczej zabawy. Spędź wesoły czas ze swoją pociechą i wpadnij na weekend do hotelu z basenem.