Sprawdź dostępność

Logo Panorama Morska
×
 
2
Dorosłych
Bez dzieci
Dziecko
Dziecko
Dziecko
wybierz

Sprawdź dostępność

Wyczyść
Wybierz date przyjazdu
Blog

  Zobacz pozostałe

2020-12-10 08:51:00

Prezent dla żony na święta – co kupić żonie pod choinkę?

Prezent dla żony na gwiazdkę to problem nurtujący co roku każdego żonatego mężczyznę. Jaki prezent dla żony pod choinkę wybrać, aby naprawdę sprawił jej radość? Dziś podpowiadamy co kupić żonie na święta!

Prezent dla żony na święta – dlaczego musi być wyjątkowy?

Wydawałoby się, że to taka prosta sprawa – ot, nowy komplet skarpetek bądź też świąteczny fartuszek powinny załatwić sprawę. Nic bardziej mylnego! Prezent na święta dla żony powinien być naprawdę wyjątkowy – dlaczego?
 • Wyrażamy nim naszą wdzięczność
W porównaniu do innych okoliczności takich jak urodziny bądź imieniny, święta to wyjątkowy czas, podczas którego doceniamy obecność bliskich osób w naszym życiu – prezenty powinny więc wyrażać naszą wdzięczność za to, że Twoja wybranka życiowa jest zawsze przy Tobie. Nowa para skarpetek nie wyraża nawet w najmniejszym stopniu jak bardzo żona jest dla Ciebie ważna.
 • Pokaż mi swój prezent, a powiem Ci co dla Ciebie znaczę
Prezent, którym obdarowujemy drugą osobę mówi o nas więcej niż mogłoby się nam wydawać. Przykład? Zestaw kosmetyków świadczyć może o tym, że nie mieliśmy pomysłu na prezent bądź też zostawiliśmy jego wybór na ostatnią chwilę, dlatego poszliśmy na łatwiznę. Nie powinniśmy także kupować żadnych przyborów kuchennych – fartuchów, zestawów sztućców, AGD – a także sprzętów sprzątających, gdyż świadczyć to będzie o tym, że spostrzegamy naszą żonę jedynie w kontekście obowiązków domowych i nie widzimy w niej kobiety. Nasz prezent powinien więc mówić sam przez siebie – jesteś dla mnie wyjątkowa!

Prezent dla żony na gwiazdkę – czym kierować się podczas wyboru? 10 kluczowych kwestii


Każda kobieta jest inna i wyjątkowa – podczas wyboru idealnego prezentu warto wiec zadać sobie 10 istotnych pytań. Odpowiedzi na nie pozwolą nam nakierować się na właściwą ścieżkę.
 1. Styl życia – czy ma dużo na głowie? Jeśli tak – może chciałaby się na chwilę od tego wyrwać?
 2. Rodzina – macie dzieci? Jeśli tak – może przydałyby się kilka dni wytchnienia?
 3. Sytuacja zawodowa – ma stresującą pracę? Jeśli tak – co ją relaksuje?
 4. Wygląd – nosi biżuterię? Maluje się? Jeśli tak – może ma swoją ulubioną firmę z kosmetykami lub biżuterią?
 5. Hobby – ma hopla na jakimś punkcie? Jeśli tak – może kolekcjonerski gadżet?
 6. Czas wolny – co robi gdy ma chwilę dla siebie? Chodzi do Strefy Wellness, uprawia sport? Jeśli tak – idź w tą stronę!
 7. Marzenia – może jest coś, o czym marzy, ale szkoda jej na to pieniędzy?
 8. Przyjaciele – ma swoją przyjaciółkę od serca? Jeśli tak – poproś ją o radę w wyborze! Ma kilka przyjaciółek? Może chciałaby udać się z nimi na babski wyjazd?
 9. Charakter – jest spokojna czy lubi szaleństwa? Jeśli szalona – może pomyśl o locie w tunelu aerodynamicznym?
 10. Otoczenie – mieszkacie w dużym mieście? Jeśli tak – może warto uciec na kilka dni w spokojne miejsce?

Jaki prezent dla żony pod choinkę? Nasz typ!

Naszym zdaniem najlepszy prezent pod choinkę dla żony to... voucher podarunkowy! Dlaczego?
 • Zawsze trafisz!
Odpowiadając na 10 powyższych pytań możesz nie uzyskać idealnej odpowiedzi na pytanie co kupić żonie na święta, jednak wiesz już mniej-więcej w jakim kierunku patrzeć. Jeśli Twoja żona w wolnym czasie czyta, możesz kupić jej książkę – czy trafisz jednak z odpowiednim tematem? Jeśli nosi biżuterię ulubionej firmy, możesz kupić jej bransoletkę – jednak czy jej się spodoba? Tutaj z pomocą przychodzi Voucher podarunkowy, dzięki któremu nasza wybranka sama wybierze to, co najbardziej jej się podoba!
 • Realizacja pragnień, które na co dzień są na drugim planie
Praktycznie każda kobieta lubi chodzić do SPA – potrafisz jednak policzyć ile razy w ciągu roku je odwiedza? Jeśli Twoja żona lubi biżuterię – jak często ją sobie kupuje? Kobiety zazwyczaj swoje pragnienia sprowadzają na dalszy plan i rzadko robią coś tylko dla siebie – szkoda im czasu, pieniędzy itp. Mając do zrealizowania Voucher mają szansę pozwolić sobie na małe przyjemności.

Prezent na święta dla żony – na co można kupić Voucher?

W zależności od upodobań swojej żony, które prawdopodobnie zdążyłeś już wychwycić odpowiadając na 10 poprzednich pytań, możesz kupić żonie na święta:
 • Voucher do SPA
 • Voucher na romantyczny wyjazd
 • Voucher na weekend nad morzem
 • Voucher na babski wyjazd
 • Voucher do sklepu jubilerskiego
 • Voucher do księgarni
 • Voucher na kosmetyki ulubionej marki
 • Voucher do sklepu odzieżowego ulubionej marki
 • Voucher do sklepu ze sprzętem sportowym
 • Voucher na ekstremalne przeżycia (lot w tunel aerodynamicznym, skok na bungee itp.)
 • Voucher na przejażdżkę sportowym samochodem
 • Voucher do sklepu wnętrzarskiego
 • Voucher na kolację w wykwintnej restauracji
Możliwości naprawdę jest mnóstwo – wystarczy znaleźć tylko to, co sprawiłoby Twojej żonie prawdziwą radość, a następnie sprawdzić gdzie mogłaby to pragnienie zrealizować!

Co kupić żonie na święta? Wybór nie musi spędzać Ci snu z powiek!


Jak widać, znalezienie idealnego prezentu nie musi być misją. Pamiętajmy, że poszukiwania idealnego prezentu mają być przyjemnością zarówno dla obdarowywanej osoby, jak i samego poszukującego! Kup swojej żonie taki prezent, którym dumnie chwalić będzie się bliskim, a który pogłębi wasze relacje i utwierdzi ją w przekonaniu, że jest dla Ciebie kimś najważniejszym na świecie!