Sprawdź dostępność

Logo Panorama Morska
×
 
2
Dorosłych
Bez dzieci
Dziecko
Dziecko
Dziecko
wybierz

Sprawdź dostępność

Wyczyść
Wybierz date przyjazdu
Blog

    Zobacz pozostałe

2021-04-15 09:13:00

Peeling kawitacyjny – Czym jest, jakie daje efekty?

Dowiedz się o oczyszczaniu cery ultradźwiękami

Absolutnie każdy marzy o pięknej, lśniącej i zdrowej skórze, a peeling kawitacyjny jest jedną z metod aby uzyskać ten wyśniony ideał. Co prawda w dobie panującej pandemii, nasze zwykle straszące otoczenie niedoskonałości często są schowane pod maseczką. No raczej nie będziemy się wiecznie tłumaczyć maseczkami, brakiem czasu, stresem i innymi niesprzyjającymi okolicznościami. Wyda się, że dla naszej biednej skóry trauma się nie skończyła.
Jednakże, nasi specjaliści ze spa nad morzem doradzają : trzeba wrócić na właściwe tory, zadbać o siebie, a jednym ze skutecznych sposobów może być właśnie peeling kawitacyjny.

Peeling kawitacyjny co to? – Dowiedz się więcej.

Peeling kawitacyjny polega na oczyszczaniu twarzy przy pomocy urządzenia sonicznego, którym kosmetyczka specjalnymi ultradźwiękami zapewnia regeneracje i znaczne ujędrnienie naszej skóry.

Jest to absolutnie fantastyczny zabieg niemal dla każdego bez względu na wiek i rodzaj cery. To magiczny wpływ niepozornych ultradźwięków, które to w wyniku kontaktu z wilgotną skórą wytwarzają mikropęcherzyki. Właśnie te maleństwa pod wpływem wibracji ulegają rozpadowi i w ten czarodziejski sposób oczyszczają i złuszczają warstwę rogową naskórka.

Peeling kawitacyjny efekty – Czego możemy się spodziewać?

Poddając się temu zabiegowi na co możemy liczyć?
Lista jest naprawdę imponująca, a mianowicie:
  • skóra nasza będzie pozbawiona zaskórników i prosaków, trądzik i rozszerzone pory pożegnamy na zawsze
  • redukcja zmarszczek sprawi, że będziemy nie do poznania nawet dla najbliższych
  • przy okazji jeszcze zregenerujemy naszą skórę i przepędzimy worki i cienie pod oczami
Brzmi jak bajka, ideał niemal jak z opowiadań Andersena. No cóż aż tak kolorowo nie będzie, ale małymi krokami, wykonując ten zabieg systematycznie nasza wytrwałość będzie nagrodzona a i efekty są naprawdę spektakularne.
 
A to wszystko tylko dlatego, że ultradźwięki mają wyjątkowo dobroczynny wpływ na naszą skórę. Oprócz wcześniej wspomnianego oczyszczania i usuwania martwych komórek naskórka to naprawdę czyni cuda.
 
Wywoływane wibracje przez urządzenie soniczne:
  • pobudzają krążenie krwi, dzięki czemu skóra jest lepiej dotleniona i w ten właśnie pobudzona jest jej zdolność do regeneracji.
  • też wspomaga produkcję kolagenu i to właśnie dzięki temu poprawia się elastyczność i jędrność naszej skóry
  • a znienawidzone zmarszczki zostają zmniejszone.
To jest właśnie sekret wygładzającej mocy peelingu kawitacyjnego.
 
Dla takich efektów warto zaopiekować się swoją skórą i zafundować sobie oraz bliskiej osobie pobyt spa dla dwojga i porządnie przygotować skórę na lato!

Peeling kawitacyjny – Oczyść swoją skórę!

Taki zabieg jest to również idealne rozwiązanie dla wszystkich umęczonych pielęgnacją uciążliwej, tłustej cery.
 
Okazuje się doskonałym wręcz remedium na większość problemów z waszą skórą. A to wszystko dzięki łagodnemu i jednocześnie dogłębnemu oczyszczeniu skóry. Pozbywamy się nie tylko martwych komórek naskórka, ale również wszystkich zanieczyszczeń i drobnoustrojów.

To jeden z lepszych sposobów, aby odzyskać zdrowy i promienny wygląd i pozbyć się widocznego na niej przemęczenia. Przy okazji oczyszczone pory sprawią, że nasza cera wygląda na promienną i wypoczętą.
 
Dodatkową zaletą jest zmniejszenie widoczności istniejących już blizn, to zaś zawdzięczamy pobudzonemu metabolizmowi komórek skóry.

Peeling kawitacyjny jak często? Odwiedź SPA!

Zabieg peelingu kawitacyjnego można wykonywać maks. Raz w tygodniu i w najdłuższym przypadku w okresie od pięciu do sześciu tygodni. Taka częstotliwość jest jednak wskazana względem osób z cerą problematyczną oraz zmagających się z uciążliwym trądzikiem.
 
Jednakże jest to uniwersalna regułka. Prawidłową częstotliwość zabiegów powie ci kosmetolog ze SPA która uwzględni twój typ cery.
 
Lista zalet wydaje się nie mieć końca, zaskakujący może być jedynie fakt, że do tej pory nie byliście wiernymi wyznawcami tego wspaniałego, cudownego zabiegu. Lecz i w tej całej beczce słodkiego, wspaniałego miodu musi być i łyżka dziegciu. W tym przypadku jest to systematyczność wykonywania zabiegu. Tylko to daje nam gwarancję pełnego sukcesu i trwałości efektów.

Warto więc udać się do profesjonalnego gabinetu i powierzyć naszą twarz czarodziejskiej mocy ultradźwięków. Najlepiej będzie jeżeli samo oczyszczanie peelingiem kawitacyjnym wsparte będzie jeszcze jakąś dodatkową pielęgnacją. Dobre serum lepiej się wchłonie, maska dokonana cudu, a kwasy będą działały ze zdwojoną mocą. Jednak o tym czego to najbardziej potrzebuje wasza skóra zadecyduje już kompetentna kosmetyczka.
 
Wiele kobiet coraz częściej decyduje się na wzbogacenie codziennej pielęgnacji o zabiegi dostępne w salonach kosmetologicznych. Jednym z nich jest przedstawiony peeling kawitacyjny, które charakteryzuje się wyższą skutecznością niż metody stosowane w warunkach domowych, będąc równocześnie procedurą nieinwazyjną i bezpieczną. Jeżeli myślicie o prezencie dla kogoś bliskiego to jest to doskonały pomysł, aby zafundować voucher podarunkowy na tego rodzaju zabieg. Podaruj uśmiech zdrowej skóry dla siebie i twoich bliskich.