Aquapark

Wybierz sezon i strefę

Aquapark Panorama Morska

Aquapark nieczynny od 06.01.19 do 11.01.19.

Idealne miejsce dla miłośników wodnego szaleństwa!
Mnóstwo niezapomnianych atrakcji nad morzem, wiele form rozrywki dla dzieci i dorosłych - sprawdź.

Cennik Aquaparku Panorama Morska

Jedyny taki kompleks

Do Health Resort & Medical SPA Panorama Morska w Jarosławcu należą baseny o łącznej powierzchni lustra wody około 1700m², łaźnia parowa w grocie z wodospadami oraz gabinety Spa & Wellness.

6 NOWYCH ZJEŻDŻALNI WODNYCH ZEWNĘTRZNYCH

  • rodzinne zjazdy - nawet trzy osoby na raz!
  • radość, emocje i wspólna zabawa!
  • do dyspozycji m.in.: zjeżdżalnia 3 torowa, familijna, rurowa

Czynne od 16 czerwca do 09 września.

Kąpiele na świeżym powietrzu

Dwa baseny wielofunkcyjne zewnętrzne połączone zjeżdżalnią w centrum Aquaparku to wspaniała zabawa i relaks dla każdego, kto spędza wakacje w naszym Resorcie nad Bałtykiem. Baseny zawierają punkt wodnego masażu ściennego, masaże karku, gejzery powietrzne zapewniające efekt fali morskiej oraz hydromasaż, grzybek wodny, leżanki rurowe z masażem powietrznym oraz zjeżdżalnię łączącą niecki basenowe. Baseny mają głębokość od 1,20 do 1,35m, woda jest w nich podgrzewana od 29 maja do 16 września.

Morskie fale i powietrzne gejzery

Basen zewnętrzny o powierzchni 770m² to atrakcja dla wszystkich miłośników morskich kąpieli. Łagodny spadek dna basenu (od 0 do 1,6m) przypomina zejście na plażę i umożliwia zabawę nawet z małymi dziećmi. Woda jest podgrzewana w okresie 16.06 - 9.09. Gejzery powietrzne sprawiają, że kąpiel przypomina tę wśród fal Morza Bałtyckiego i zapewniają doskonały hydromasaż denny. Zabawa w basenie z falą morską to wspaniała atrakcja dla dorosłych i dzieci spędzających wakacje nad Bałtykiem.

Kryty basen - „Wodna Bajka”

Specjalnie dla rodzin z małymi dziećmi Aquapark Panorama Morska przygotował kryty basen o głębokości 25cm, z dwoma zjeżdżalniami i wodą podgrzewaną przez cały rok. Korzystając z pomysłowych rozwiązań, specjalnie dla maluchów uruchomiono tutaj kolorowy świat bajek i fantazji. Zjeżdżalnie to wspaniałe atrakcje dla dzieci uwielbiających wodę. Wybierając wczasy w Panoramie Morskiej nad Bałtykiem, gwarantujesz swoim dzieciom super zabawę w wakacje!

Rwąca rzeka

Wewnętrzny basen o długości 55m i głębokości 1,25m zapewnia wspaniałą zabawę przez cały rok. Posiada dwie zjeżdżalnie i trzy możliwości masażu karku. Kąpiel w basenach w naszym Parku Wodnym nad Bałtykiem to wypoczynek i zabawa w jednym.
Woda w basenie z rwącą rzeką jest podgrzewana przez cały rok.

Wycieczki dla szkół

Zapraszamy uczniów na jedno-, dwu- lub trzydniowe wycieczki szkolne do Aquaparku Health Resort & Medical SPA Panorama Morska w Jarosławcu.

Kontakt i rezerwacja:
Lilla Izbińska
aquapark@panorama-morska.pl
tel. +48 94 34 82 970

Loading
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij