Nasze zabiegi

Loading

Zabiegi z użyciem aparatury

Power Slim Studio

Power Slim Studio to prawdziwa maszyna czasu – odmładza, a do tego wyszczupla i wspaniale relaksuje. To nowoczesne urządzenie wellness z wygodnym łóżkiem, muzyką i telewizją.

Czytaj więcej

Power Slim Studio + Bandaż Arosha

Ekspresowy program wyszczuplający i antycellulitowy.

Czytaj więcej

Kapsuła Spa

Kapsuła SPA - to wielofunkcyjne urządzenie SPA które łączy w sobie zadania typowej sauny na podczerwień, sauny suchej jednocześnie oferując dodatkowe usługi w postaci koloroterapii, aromaterapii, prysznice Vichy, masaże wibracyjne, masaż stóp, bicze szkockie oraz mgiełki wodne.

Czytaj więcej

Kapsuła Spa + Bandaż Arosha

Ekspresowy program wyszczuplający i antycellulitowy.

Czytaj więcej

Starvac

Starvac – masaż próżniowy dający rewelacyjne efekty w zwalczaniu cellulitu i modelowaniu sylwetki. Pozwala na znaczne spłycenie drobnych zmarszczek, rozstępów i blizn, przywraca skórze elastyczność i stymuluje mięśnie.

Czytaj więcej

Kawitacja

80zł

Bezbolesny zabieg Spa usuwający martwy naskórek, głęboko oczyszczający pory. Peeling kawitacyjny działa dezynfekująco oraz stymulująco. Jego rezultatem jest intensywne odświeżenie, przygotowanie skóry do dalszej pielęgnacji.

W połączeniu z zabiegiem na twarz – 30 zł

Sauna na podczerwień (kabina infrared)

20zł

Podczas seansu sauny na podczerwień promienie penetrują tkanki skóry rozgrzewające całe ciało, obniżają poziom stresu, likwidują uczucie zmęczenia. Pobyt w saunie wpływa spalaniu kalorii i walce z nadwagą. Dzięki promieniom IR skóra staje się zdrowsza, wizualnie młodsza, bardziej elastyczna i gładka.

Tlenoterapia

25zł

Podawanie „czystego” tlenu, czego efektem jest odtrucie i oczyszczenie, zwiększenie odporności, dotlenienie mięśnia sercowego. Zabieg szczególnie polecany palaczom.

Słoneczna łąka

20zł

Nowoczesne i zdrowotne opalanie przez cały rok oraz relaks i wypoczynek, np. po kąpieli wodnej lub łaźni parowej.

Czytaj więcej
Loading
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij