ośrodek z animacjami dla dzieci nad morzem

Вибери сезон і зону

więcej niż hotel z animacjami dla dzieci nad morzem

Marzy Ci się najlepszy hotel z animacjami nad Bałtykiem? Dobrze trafiłeś! W naszym resorcie organizowane są zajęcia dla dzieci w każdym wieku - zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek!

hotel nad morzem dla dzieci
najlepszy hotel dla rodzin z dziećmi nad Bałtykiem
wczasy dla dzieci nad Bałtykiem

Анімації не тільки для дітей

Щоденно група аніматорів організовує дітям безліч атракцій у вигляді колективних ігор, змагань і танцювальних забав. Разом з дітьми, ми співаємо пісні, малюємо і проводимо канікули на Балтійському морі в чудовій атмосфері. Вечорами ласкаво запрошуємо до спільної забави як дітей, так і дорослих. Добре зорганізований відпочинок біля моря - це прекрасна забава та безліч вражень.

А вечором...

Після цілого дня наповненого вражень, запрошуємо всіх дітей на наш "Бал в піжамах", дискотеку наповнену конкурсами, танцями і всілякими розвагами.

hotel nad morzem z animacjami przez cały dzień
hotel z atrakcjami dla dzieci nad morzem

Papuga z marzeniem

W naszym resorcie znajduje się specjalna maszyna, za pomogą której Twoje dziecko wykona własnoręcznie maskotkę - nie jest to jednak zwykła matkotka, gdyż zawiera ona w sobie… marzenie!

hotel z atrakcjami dla dzieci nad Bałtykiem
hotel nad morzem z animacjami

Rodzinne ogniska

Tematyczne ogniska, którym towarzyszą zabawy - między innymi dmuchańce i wizyta szczudlarza. Dla miłośników kiełbasek z ogniska przygotowaliśmy pyszne smakołyki z grilla.

Występy i pokazy

Występy cyrkowe, pokazy magii i iluzji, teatrzyki... To wszystko odbywa się u nas, w Panoramie Morskiej! Nie musisz przekraczać terenu naszego resortu, aby uczestniczyć w prawdziwym show z udziałem profesjonalistów!

hotel nad morzem z atrakcjami dla dzieci
rodzinny hotel nad polskim morzem

Malowanie Twarzy

Nasi animatorzy wyczarują na buzi Twojego dziecka co tylko będzie chciało! Farbki używane przez naszych animatorów posiadają atesty i są hipoalergiczne.

Mini Disco

To zabawa, którą kocha każde dziecko! Tance z animatorami w rytm ulubionych piosenek porwą do zabawy nie tylko dzieci!

hotel z animacjami nad morzem
Loading
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij