O Jarosławcu

Wybierz sezon i strefę

Zapraszamy do Jarosławca

To idealne miejsce na wakacje nad morzem    

Malownicza miejscowość

Jarosławiec to malownicza miejscowość turystyczna położona bezpośrednio nad Morzem Bałtyckim, której początki sięgają XVI wieku. Niegdyś wioska rybacka, której ukrytym skarbem był bursztyn, dziś miejsce to przyciąga do siebie wspaniałymi zachodami słońca, wodą najczystszą od wielu lat na środkowym wybrzeżu i licznymi atrakcjami. 

Atrakcje nad bałtykiem

Podczas wakacji w Jarosławcu nie można zapomnieć o wejściu na ponad 33-metrową latarnię morską, której światło widoczne jest z odległości 16 mil. Dodatkową atrakcją są punkty widokowe umieszczone na szczycie wydm porośniętych chronionym mikołajkiem nadmorskim.

Idealne miejsce na wypoczynek

Obecność lasów, czystość wody i przyjazny klimat to czynniki, które gwarantują udany wypoczynek i wyróżniają Jarosławiec na tle innych miejscowości turystycznych nad Morzem Bałtyckim. Goście Health Resort & Medical SPA Panorama Morska korzystają z zalet wakacji w Jarosławcu pełnymi garściami. Nadszedł czas, aby i Państwo do nich dołączyli.

Wspaniała plaża

W Jarosławcu nad Bałtykiem powstało wyjątkowe miejsce dla turystów - największa plaża w Polsce o powierzchni 5 hektarów! To unikat na skalę Europy. Widoki zapierają dech - plaża po prostu wgryza się w morze!

Plaża jak w Dubaju

Na tym niezwykłym terenie Nasi goście mają teraz jeszcze więcej miejsca na odpoczynek i relaks. Już w chwili obecnej odwiedzający plażę w Jarosławcu porównują ją do plaż w Dubaju.

W tym sezonie na odwiedzających sztuczną plażę w Jarosławcu mają czekać nowe atrakcje - m. in. boiska do siatkówki. Jeszcze w tym roku odbędą się tam pierwsze imprezy plenerowe.

Loading
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij