więcej niż hotel przyjazny rodzinie nad morzem z basenem!

Wybierz sezon i strefę

Jeśli hotel przyjazny rodzinie nad morzem z basenem to tylko resort Panorama Morska!

Nasz resort to nie tylko animacje nad morzem i sale zabaw, ale także inne atrakcje dla dzieci nad Bałtykiem, jakich nie znajdziesz w żadnym hotelu nad morzem!

najlepszy hotel z atrakcjami dla dzieci nad morzem

Moc atrakcji dla dzieci!

Szczęśliwe dziecko to wypoczęty rodzic! Nasze atrakcje zajmą Państwa dzieci przez całą dobę - u nas zawsze jest co robić!

jaki rodzinny hotel nad morzem wybrać

Sesja z papugami

Nasze dwie barwne papugi Ary - Tropi i Coco - zapraszają na sesje zdjęciowe. Oprócz zdjęć, można wykonać sobie kubki, puzzle, magnesy, poduszki, pocztówki i koszulki ze zdjęciem!

Obiekty rekreacyjne w terenie

Między domkami na terenie Panoramy Morskiej rosną nie tylko kwiaty - dla naszych najmłodszych dzieci wyrosły także obiekty rekracyjne! Rodzic może spokojnie napić się kawy na tarasie, podczas gdy jego pociecha pochłonięta będzie beztroską zabawą!
 

Piana Party

Tego jeszcze nie było! Piana Party to zabawa wśród białych bąbelków, które wciągną Was do świata fantazji!

nowoczesny hotel nad morzem

Virtual Reality 9D

Maszyna, która przeniesie Cię w świat wirtualnej rzeczywistości! Seanse w 180 lub 360 stopniach oddziałujące na wszystkie zmysły!

 

 

Podłoga interaktywna

Zabawka, która bawi, edukuje i rozwija. Dywan interaktywny stymuluje wzrok oraz słuch, a także wykorzystywana jest w rehabilitacji dzieci!

nowoczesny hotel nad Bałtykiem

Place zabaw dla dzieci

Place zabaw to frajda dla każdego dziecka. W naszym resorcie dostępnych jest mnóstwo obiektów do zabawy na świeżym powietrzu!

hotel dla rodzin z dziećmi nad morzem
Loading
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij