zabiegi SPA

Słoneczna łąka

Nowoczesne i zdrowotne opalanie przez cały rok oraz relaks i wypoczynek, np. po kąpieli wodnej lub łaźni parowej.

Słoneczna łąka nadaje ciału delikatną opaleniznę dzięki promieniom zbliżonym do naturalnego światła słonecznego. Leżąc w strefie naturalnych i lekko opalających promieni słonecznych, można zrelaksować się i poprawić koloryt skóry.

Na słonecznej łące gość relaksuje się jak na łonie przyrody, bowiem umieszczony wysoko pod sufitem element opalający umożliwia sprzyjające wypoczynkowi rozciąganie się, co służy odprężeniu ciała i psychiki. Słoneczna łąka to hit w naszym SPA.

Zabiegi z użyciem aparatury: pozostałe zabiegi

Power Slim Studio

Power Slim Studio to nowoczesne urządzenie, które mobilizuje spalanie tkanki tłuszczowej, regeneruje, relaksuje  oraz potęguje i przyspiesza działanie zabiegów kosmetycznych.

Czytaj więcej

Kapsuła Spa

Kapsuła SPA - to wielofunkcyjne urządzenie SPA które łączy w sobie zadania typowej sauny na podczerwień, sauny suchej jednocześnie oferując dodatkowe usługi w postaci koloroterapii, aromaterapii, prysznice Vichy, masaże wibracyjne, masaż stóp, bicze szkockie oraz mgiełki wodne.

Czytaj więcej

Starvac

Urządzenie kształtujące i modelujace sylwetkę. Masaż aparatem Starvac jest efektywną metodą redukcji celulitu, rozstępów, blizn i zastoju limfy. Działa przeciwzmarszczkowo przywracając skórze elastyczność, eliminuje napięcie mięśni oraz poprawia krążenie.

Czytaj więcej

Kawitacja

80zł

Bezbolesny zabieg Spa usuwający martwy naskórek, głęboko oczyszczający pory. Peeling kawitacyjny działa dezynfekująco oraz stymulująco. Jego rezultatem jest intensywne odświeżenie, przygotowanie skóry do dalszej pielęgnacji.

W połączeniu z zabiegiem na twarz – 30 zł

Sauna na podczerwień (kabina infrared)

70zł

Podczas seansu sauny na podczerwień promienie penetrują tkanki skóry rozgrzewające całe ciało, obniżają poziom stresu, likwidują uczucie zmęczenia. Pobyt w saunie wpływa spalaniu kalorii i walce z nadwagą. Dzięki promieniom IR skóra staje się zdrowsza, wizualnie młodsza, bardziej elastyczna i gładka.

Tlenoterapia

25zł

Podawanie „czystego” tlenu, czego efektem jest odtrucie i oczyszczenie, zwiększenie odporności, dotlenienie mięśnia sercowego. Zabieg szczególnie polecany palaczom.

Loading
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij