Atrakcje dla młodzieży i dorosłych

Wybierz sezon i strefę

Atrakcje dla młodzieży i dorosłych

Każdy hotel przyjazny rodzinie nad morzem z basenem powinien myśleć nie tylko o dzieciach, ale także o dorosłych i młodzieży – właśnie dlatego nasz resort posiada moc atrakcji zarówno dla dzieci, jak i starszych gości!

hotel nad morzem z Aquaparkiem
hotel z atrakcjami dla dzieci nad morzem
Spa nad morzem dla dwojga

Nocne Dance Party

Nasz resort to więcej niż hotel nad morzem dla dzieci – to resort dla całych rodzin! Zapraszamy na nocne imprezy All Inclusive z DJ’em, na których po prostu nie da się nudzić!

Weekend SPA nad morzem
hotel nad morzem z atrakcjami dla dzieci

Zabawy dla dorosłych

Zabawa z DJ’ami w naszym resorcie nie ogranicza się jedynie do tańca. Podczas występów muzycznych organizowane są konkursy dla starszych – m.in. turniej „Jaka to melodia”, który dostarcza całym rodzinom sporą dawkę dobrej zabawy!

Występy zespołów muzycznych

Zapraszamy na tańce przy akompaniamencie muzyki granej przez zespoły muzyczne. Można też zrelaksować się z rodziną i znajomymi przy drinku w towarzystwie muzyki na żywo.

wakacje nad morzem

Seanse parowe w saunie

Seanse parowe prowadzi Saunomistrz. to rytuał, któremu towarzyszy odpowiednia muzyka oraz symboliczny poczęstunek. Rytuał oddziałuje na wszystkie zmysły i sprawi, że przez moment zapomnisz o otwaczającym świecie!

hotel spa nad morzem
spa nad morzem
hotel z atrakcjami dla dzieci nad morzem

Koncerty

Na naszej scenie estradowej odbywają się koncerty, podczas których usłyszeć możemy m.in. zespół Soleo, który jest autorem najnowszej piosenki Panoramy Morskiej.

Ogniska z kiełbaskami przy muzyce na żywo

Grill, ognisko, kiełbaski i tańce przy muzyce – to przepis na udany piknik! Nasze ogniska to okazja do poznania nowych ludzi i czas na rozmowy przy pieczeniu kiełbasek. A kiedy już wszyscy napełnią brzuchy, czas na tańce przy muzyce!

wakacje rodzinne nad morzem

Aktywny wypoczynek

Propozycja dla tych, którzy oprócz wypoczynku chcieliby także poprawić kondycję na wakacjach. Zajęcia sportowe, sala Fitness, sprzęt sportowy do wypożyczenia – u nas każdy znajdzie coś dla siebie!

aktywny wypoczynek nad morzem
aktywne wczasy nad morzem
hotel z atrakcjami dla dzieci nad morzem

Maszyny VR i Xboxy

Kto powiedział, że gry są tylko dla dzieci? Na naszych Xboxach i maszynach VR  uwielbiają grać zarówno młodzież, jak i dorośli!

hotel nad morzem z atrakcjami dla dzieci
hotel z atrakcjami dla dzieci nad morzem

Bilard

Ponadczasowa rozrywka, którą kocha każdy. W ścisłym sezonie bilard dostępny jest w lokalu „Batory” na terenie domków przy budynku „E”.

Nauka tańców

Latino Dance czy gorąca Zumba? A może jedno i drugie? Naucz się gorących tańca z pomocą naszych profesjonalnych instruktorów!  Takich atrakcji nie dostarczą Wam żadne inne hotele nad morzem dla rodzin z dziećmi!

aktywne wczasy nad morzem
hotel z Aquaparkiem nad morzem

Aqua Aerobic

Aqua Aerobic to intensywny trening w wodzie, który przede wszystkim jest świetną zabawą. Pomaga się zrelaksować oraz spalić kalorie!

Aqua Dance

Kto nie kocha tanców w wodzie? Aqua Dance to zabawa, sport oraz Show w jednym!

hotel nad morzem z Aquaparkiem

Kolacja romantyczna

Rozrywka dla par, która wprowadzi Was w romantyczny nastrój! Uczta dla zmysłów i miłosny klimat są gwarancją udanej kolacji dla dwoga.

Spa nad morzem dla dwojga
Spa nad morzem dla dwojga
Loading
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij