Atrakcje dla młodzieży i dorosłych

Wybierz sezon i strefę

Atrakcje dla młodzieży i dorosłych

Każdy hotel przyjazny rodzinie nad morzem z basenem powinien myśleć nie tylko o dzieciach, ale także o dorosłych i młodzieży – właśnie dlatego nasz resort posiada moc atrakcji zarówno dla dzieci, jak i starszych gości!

hotel nad morzem z Aquaparkiem
hotel z atrakcjami dla dzieci nad morzem
Spa nad morzem dla dwojga

Nocne Dance Party

Nasz resort to więcej niż hotel nad morzem dla dzieci – to resort dla całych rodzin! Zapraszamy na nocne imprezy All Inclusive z DJ’em, na których po prostu nie da się nudzić!

Weekend SPA nad morzem
hotel nad morzem z atrakcjami dla dzieci

Zabawy dla dorosłych

Zabawa z DJ’ami w naszym resorcie nie ogranicza się jedynie do tańca. Podczas występów muzycznych organizowane są konkursy dla starszych – m.in. turniej „Jaka to melodia”, który dostarcza całym rodzinom sporą dawkę dobrej zabawy!

Występy zespołów muzycznych

Zapraszamy na tańce przy akompaniamencie muzyki granej przez zespoły muzyczne. Można też zrelaksować się z rodziną i znajomymi przy drinku w towarzystwie muzyki na żywo.

wakacje nad morzem

Seanse parowe w saunie

Seanse parowe prowadzi Saunomistrz. to rytuał, któremu towarzyszy odpowiednia muzyka oraz symboliczny poczęstunek. Rytuał oddziałuje na wszystkie zmysły i sprawi, że przez moment zapomnisz o otwaczającym świecie!

hotel spa nad morzem
spa nad morzem
hotel z atrakcjami dla dzieci nad morzem

Koncerty

Na naszej scenie estradowej odbywają się koncerty, podczas których usłyszeć możemy m.in. zespół Soleo, który jest autorem najnowszej piosenki Panoramy Morskiej.

Ogniska z kiełbaskami przy muzyce na żywo

Grill, ognisko, kiełbaski i tańce przy muzyce – to przepis na udany piknik! Nasze ogniska to okazja do poznania nowych ludzi i czas na rozmowy przy pieczeniu kiełbasek. A kiedy już wszyscy napełnią brzuchy, czas na tańce przy muzyce!

wakacje rodzinne nad morzem
hotel z atrakcjami dla dzieci nad morzem

Maszyny VR i Xboxy

Kto powiedział, że gry są tylko dla dzieci? Na naszych Xboxach i maszynach VR  uwielbiają grać zarówno młodzież, jak i dorośli!

hotel nad morzem z atrakcjami dla dzieci

Aktywny wypoczynek

Propozycja dla tych, którzy oprócz wypoczynku chcieliby także poprawić kondycję na wakacjach. Zajęcia sportowe, sala Fitness, sprzęt sportowy do wypożyczenia – u nas każdy znajdzie coś dla siebie!

aktywny wypoczynek nad morzem
aktywne wczasy nad morzem
hotel z atrakcjami dla dzieci nad morzem

Bilard

Wieczna rozrywka, którą wszyscy kochają. W sezonie bilard jest dostępny w pokoju „Batory” w budynkach w pobliżu budynku „E”.

Nauka tańców

Latino Dance czy gorąca Zumba? A może jedno i drugie? Naucz się gorących tańca z pomocą naszych profesjonalnych instruktorów!  Takich atrakcji nie dostarczą Wam żadne inne hotele nad morzem dla rodzin z dziećmi!

aktywne wczasy nad morzem

Piana Party

To idealna rozrywka zarówno dla dzieci, jak i dorosłych i młodzieży - obudź w sobie dziecko, które drzemie w każdym z nas, i daj się ponieść białym babelkom!

hotel z Aquaparkiem nad morzem

Aqua Aerobic

Aqua Aerobic to intensywny trening w wodzie, który przede wszystkim jest świetną zabawą. Pomaga się zrelaksować oraz spalić kalorie!

Aqua Dance

Kto nie kocha tanców w wodzie? Aqua Dance to zabawa, sport oraz Show w jednym!

hotel nad morzem z Aquaparkiem

Kolacja romantyczna

Rozrywka dla par, która wprowadzi Was w romantyczny nastrój! Uczta dla zmysłów i miłosny klimat są gwarancją udanej kolacji dla dwoga.

Spa nad morzem dla dwojga
Spa nad morzem dla dwojga
Loading
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij