7 powodów dla All inclusive

Wybierz sezon i strefę

7 POWODÓW, DLA KTÓRYCH PRZEKONASZ SIĘ, ŻE NASZ ALL INCLUSIVE BĘDZIE DLA CIEBIE NIEZWYKLE WYGODNY I KORZYSTNY

  1. Nie musimy martwić się o posiłki, napoje, przekąski i alkohole na pobycie, jak również o ręczniki i szlafroki w pokojach. Wystarczy, ze nosimy opaskę na ręku i możemy dowolnie  korzystać z naszych bufetów.
  2. Jeżeli jedziemy z dziećmi jest to duże ułatwienie. Gdy dziecko zaczyna domagać się picia, jedzenia, wystarczy, że podejdzie do jednego z bufetów i otrzyma to na co ma właśnie ochotę. Nie słyszymy ciągle: mamo jeść, mamo pić, mamo coś słodkiego- odpoczywamy i jesteśmy zrelaksowani.
  3. Nie musimy obawiać się, że potrawa zjedzona na mieście nam zaszkodzi, dlatego bezpieczniej jest żywić się w Resorcie. Nie musimy szukać sklepów, mamy wszystko w zasięgu ręki.
  4. All inclusive wychodzi taniej niż jedzenie na mieście w restauracjach, szczególnie jeśli jedziemy całą rodziną. Lody, napoje, przekąski, owoce w lokalnych sklepach kosztują sporo.
  5. Duży wybór dań sprawia, że możemy wybrać to na co mamy ochotę. Dla każdego coś smacznego.
  6. Nawet jeśli ominiemy posiłek, co może się zdarzyć gdy pojedziemy na dłuższą wycieczkę po okolicy, nie musimy się martwić, że będziemy głodni i spragnieni- po powrocie do Resortu skorzystamy z dostępnych bufetów. 
  7. No i ostatnie, dla niektórych najważniejsze, alkohol. Wybrane alkohole typu piwo, wino, drinki z karty ALL INCLUSIVE są wliczone w cenę w godzinach 10-24h. Popołudniowe i wieczorne życie przyjemnie tętni w naszym Resorcie na leżaczku pod parasolem, czy przy stoliczku na tarasie z którego rozciąga się piękny widok.
Loading
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij