Dzieci

Wybierz sezon i strefę

Uśmiech Twojego dziecka jest dla nas najważniejszy

W Health Resort & Medical SPA Panorama Morska w Jarosławcu, miejscu przyjaznym dzieciom, znajdziesz atrakcje dla dzieci w każdym wieku. U nas mały gość jest gościem szczególnym i z myślą o nim przygotowaliśmy bardzo bogaty program animacyjny zapewniający moc atrakcji i wrażeń.

Świat Dziecka „TROPI”

To sale zabaw dla dzieci od 3-8 lat, które zapewnią moc wrażeń wszystkim naszym małym gościom. Dzieci mogą w nich korzystać z gier, zabawek, dwóch suchych basenów z piłeczkami, labiryntów, zjeżdżalni, pochylni i wiele innych. Na sali Świat Dziecka „Tropi” dzieci znajdują się pod opieką rodziców.

Mini Club ”COCO”

Kolorowa sala zabaw dla dzieci od 3-8 lat z masą gier, klocków, układanek, pluszaków, zwierzątek, samochodzików i innych ciekawych zabawek rozwijających inteligencję i zachęcających do nauki.

W Mini Clubie „Coco” dzieci pozostają pod czujnym okiem wykwalifikowanej opiekunki.

Playland "Jumbo"

Atrakcje dla dzieci w Panoramie Morskiej to nie tylko zabawa w Aquaparku. W nowym sezonie przygotowaliśmy specjalną rozrywkę i edukację dla młodszych i starszych dzieci. Znajdą się tutaj miedzy innymi 5 stanowisk Xboxów, łącznie aż 37 gier dla dzieci w różnym wieku. Świadomie podzieliliśmy je na grupy wiekowe - dozwolone od 3, od 7, od 12, od 16 i od 18 lat. Nasi milusińscy znajdą tu również 2 słupy z grami interaktywnymi - łącznie 4 ekrany, Knoocker oraz skorzystają z ulubionych przez wszystkich dużych i małych gier planszowych typu monopol, warcaby, chińczyk i wiele innych.
Do wyboru, do koloru...

Rodzinny program animacyjny

Rozwijamy kreatywność, zdolności manualne i wokalne wszystkich maluchów na różnorodnych zajęciach, w tym:

  • warsztatach plastycznych
  • warsztatach mydlarskich
  • mini warsztatach kulinarnych
  • karaoke
  • koedukacyjnych grach i zabawach rodzinnych

Dla miłośników zwierząt

Tylko u nas cała rodzina zrobi pamiątkowe zdjęcia z ulubionymi papugami Ara: ”Tropi” i "Coco”, które towarzyszą rodzinom przez cały okres pobytu.

Na świeżym powietrzu

Na terenie Health Resort & Medical SPA Panorama Morska znajdują się drewniane place zabaw, automaty do gry, karuzele i bujaki dla dzieci. Podczas pobytu nad Bałtykiem dzieci mogą zagrać w koszykówkę (street basketball) lub cymbergay (dostępny też w wersji mini) albo pobawić się na karuzeli. Dla najmłodszych przygotowaliśmy bujaki dla chłopców i dziewczynek: helikopter podnoszony, czołg, koń West i samochód Hello Kitty. Każda z wymienionych atrakcji jest dostępna w ramach żetonu.

Animacje nie tylko dla dzieci

Codziennie grupa animatorów organizuje dzieciom atrakcje w postaci gier zespołowych, zawodów sprawnościowych i zabaw tanecznych. Razem z dziećmi śpiewamy piosenki, malujemy i spędzamy wakacje nad Bałtykiem w miłej atmosferze. Wieczorami zapraszamy zarówno dzieci, jak i rodziców, do wspólnej zabawy. Dobrze zorganizowane wczasy nad morzem to super zabawa i moc wrażeń.

A wieczorem...

Po dniu pełnym wrażeń zapraszamy wszystkie dzieci na nasz Bal Pidżamowca, dyskotekę pełną konkursów, tańca i przeróżnych atrakcji.

Opinia rodzica

Świetny ośrodek na rodzinny wyjazd. Córka nie nudziła się ani przez sekundę. Siłownia i pokój zabaw oddzielone przeszkloną ścianą uważam za doskonały pomysł. Codziennie mnóstwo animacji dla dzieci i dorosłych. Ogromny wybór potraw przy każdym posiłku.
Gorąco polecam.

Bartek S, TripAdvisor

Loading
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij